شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

قهرمانی پورتو با نقش آفرینی یک بوشهری

مهدی طارمی بازیکن بوشهری تیم فوتبال پورتو پرتغال در دیدار سوپرکاپ عملکردی خیره کننده از خود به جای گذاشت و نقش موثری در قهرمانی این تیم ایفا کرد.

آخرین اخبار
۰۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

تیم فوتبال پورتو پرتغال دیشب در چهارچوب رقابت سوپرکاپ به دیدار تیم بنفیکا رفت و توانست این دیدار را با برتری ۲ به صفر به نفع خود به پایان برساند. تیم پورتو که مهدی طارمی را در این فصل از رقابت ها به عنوان بازیکن در اختیار دارد از همان ابتدا او را در ترکیب اصلی خود قرار داد.
بازیکن بوشهری تیم فوتبال پورتو در این دیدار عملکردی خیره کننده از خود به نمایش گذاشت.
طارمی اولین گل پورتو را در دقیقه ی ۲۲ پایه گذاری کرد و روی نفوذ به عمق خط دفاع بنفیکا و تک به تک شدن با دروازه بان یک پنالتی برای تیمش به دست آورد و سرخیو اولیویرا این موقعیت را تبدیل به گل کرد. جالب اینجاست داور در ابتدا این برخورد پنالتی تشخیص نداد، اما پس از بازبینی صحنه تصمیم خود را عوض کرد.

سرمربی پورتو مهدی طارمی را دقیقه ی ۷۷ از بازی خارج کرد و لوئیز دیاز وارد میدان شد و در دقیقه ۹۰ گل دوم را به ثمر رساند تا پورتو با پیروزی ۰-۲ مقابل بنفیکا قهرمانی را جشن بگیرد.

به نظر می رسد مهدی طارمی رفته رفته جای خود را در ترکیبی اصلی تیم پورتو پیدا کرده است و این تیم در آینده بیشتر از بازی های این بازیکن بوشهری سود خواهد برد.
وی پس از این بازی پیامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: به بازیکنان و کادر فنی و همه ی هواداران تیم پورتو تبریک می گویم، از گرفتن اولین جام اروپایی بسیار هیجان زده و خوشحال هستم به امید قهرمانی های بیشتر.

 

مهدی طارمی از مردم خواست پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
بازیکن بوشهری تیم پورتو پس از درخشش مقابل بنفیکا در پیامی به مردم ایران گفت: بسیار از این بابت خوشحالم اما بیشتر بخاطر شاد کردن دل مردم کشورم خوشحال هستم. هرچند کم اما در این شرایط باعث افتخارم است که توانستم یک لبخند کوچک را روی لبهای شما بیاورم. توانستم اولین جام قهرمانی با پورتو را به دست بیاورم و این آرزوی بسیار بزرگی برایم بود که به آن رسیدم. این کوچکترین هدفی بود که به آن رسیدم و هدفهای بزرگتی در سرم است و امیدوارم با بازی های خوبم هم به هدفهایم برسم و دل شما مردم عزیزان را شاد کنم. دوست دارم باعث افتخار ایران و ایرانی باشم و از اینجا تشکر می کنم از پرستاران و کادر درمان که در این شرایط و روزها سخت تلاش می کنند تا اتفاق بدی برای مردم رخ ندهد. همچنین از مردم می خواهم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند تا هرچه زودتر به زندگی عادی برگردیم.

تصاویر جشن قهرمانی پورتو در سوپر کاپ پرتغال

خبر:سید حسین حسینی

انتهای پیام //


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !