یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رییس شورای شهر بوشهر خبر داد؛

نام‌گذاری یکی از میدان‌های شهر بوشهر به نام شهدای مدافع سلامت

پوربهی گفت: با تصویب شورا میدان جدید  روبه رو پارک شغاب به نام مدافعان سلامت نام گذاری شد. این کوچک ترین هدیه به کادر درمانی و مدافعان سلامت است.

آخرین اخبار
۰۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

داریوش پوربهی رییس شورای شهر بوشهر با گرامی داشت روز پرستار، گفت: کادر درمانی بخصوص پرستاران و پزشکان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند و شاهد زحمات شبانه روزی آنها هستیم. د در راستای قدردانی از کادر درمانی و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای سلامت طرح نام‌گذاری مکان‌های عمومی به نام مدافعان سلامت در شورا مطرح خواهد شد.

پوربهی اظهار کرد: با تصویب شورا میدان جدید  روبه رو پارک شغاب به نام مدافعان سلامت نام گذاری شد. این کوچک ترین هدیه به کادر درمانی و مدافعان سلامت است.

رییس شورای شهر بوشهر افزود: از شهروندان درخواست داریم پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنند و از پزشکان، پرستاران و کارکنان بیمارستان های شهر بوشهر که در خط مقدم مبارزه و درمان ویروس کرونا به صورت شبانه روزی جهت سلامتی همشهریان تلاش می کنند و جان خود را به خطر می اندازند تشکر می کنم . امیداروم هر چه سریعتر با همیاری همه شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس باشیم.

وی با اشاره به پروژه میدان آزادی، تاکید کرد: با همکاری شورا، شهرداری و استانداری در مجاورت میدان آزادی بوشهر تقاطع غیر همسطح ایجاد شد که براساس مصوبه شورای شهر نام این تقاطع آزادی است.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !