یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر:

۲۷۶۹ نفر در استان بوشهر خدمات امدادی پس از سیل دریافت کردند

غلامرضا حاجیانی: در پی وقوع سیل در استان بوشهر، عملیات امداد و نجات با حضور ۲۹۱ نفر در قالب ۶۷ تیم سازمان یافته عملیاتی، منجر به انجام ۲۷ عملیات امداد و نجات موفق گردید که در مجموع به ۲۷۶۹ نفر نیر خدمات امدادی پس از وقوع سیل ارائه شد.

آخرین اخبار
۲۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

غلامرضا حاجیانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار سپاس اظهار کرد: با توجه به بارندگی شدید در استان بوشهرو متعاقب آن وقوع سیل، عملیات امداد رسانی از ۱۶ تا ۲۱ آذر در مناطق سیل زده استان بوشهر انجام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر به بیان جزئیات سیل اخیر پرداخت و گفت: شدت بارش در شمال و بخش مرکزی استان بوشهر به نسبت مناطق جنوبی فراوان تر بوده است و بر اساس داده های هواشناسی، در شهرستان‌های دشتستان ۱۶۵، گناوه ۸۹، تنگستان ۵۰، دیلم ۵۰، دشتی ۴۵، بوشهر ۱۵ میلیمتر میزان بارندگی اعلام شده است.

غلامرضا حاجیانی در ادامه افزود: جمعیت هلال احمر بر اساس اصول بشردوستانه و امدادی، اقلام زیستی و امدادی شامل چادر، پتو، موکت، والور، ظروف، گالن آب، برنج، حبوبات، کنسروجات و بسته‎‌های زیستی ۲۴ ساعته متناسب با نیاز اولیه با فوریت پس از سیل، به آسیب دیدگان اهداء و توزیع نموده است.

وی با اشاره به خدمات داوطلبانه امدادگران و حضور کارکنان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: امدادگران، نجاتگران و کارکنان جمعیت هلال احمر استان بوشهر در پی عملیات امداد و نجات بارندگی اخیر، ۲۹۱ نفر در قالب ۶۷ تیم سازمان یافته عملیاتی موفق به انجام ۲۷ عملیات امداد و نجات و رهاسازی ۱۱ خودرو متاثر و گرفتار از سیل شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال استان بوشهر جزئیات بهره وران خدمات امدادی را اعلام و بیان کرد: افتخار امدادگران و کارکنان جمعیت هلال احمر، تسکین آلام بشری در حوادث غیرمترقبه است، در مجموع بهره‌وران ۶۱۰ خانواده و به تعداد ۲۷۶۹ نفر خدمات امدادی پس از وقوع سیل ارائه شد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !