چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۳۰ تیم امدادی جمعیت هلال احمر استان بوشهر به یاری آسیب دیدگان شتافتند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به بارندگی‌های آذر ماه و آبگرفتگی معابر، منازل مسکونی و جاده‌ها گفت: در این راستا ۳۰ تیم امدادی جمعیت هلال احمر استان بوشهر به یاری آسیب دیدگان شتافتند.

آخرین اخبار
۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

غلامرضا حاجیانی با اشاره به بارش باران در هفته جاری در نقاط مختلف شهری و روستایی استان بوشهر اظهار داشت: بیشتر بارش باران در گناوه با ۱۴۸ میلیمتر ثبت شده و پس از آن بوشهر با ۱۰۶ ، دیلم ۹۲ ، تنگستان ۸۰ و دشتستان ۶۰ میلیمتر بیشترین بارش باران داشته‌اند.

وی با بیان اینکه در مجموع میزان بارش باران در استان بوشهر ۵۳۶ میلیمتر بوده است گفت: تیم‌های امدادی هلال احمر در شبانه‌روز برای خدمات رسانی آماده باش هستند و در جریان بارش باران ۳۰ تیم تخصصی برای امداد رسانی اعزام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از اجرای ۵۸ عملیات امدادرسانی خبر داد و بیان کرد: در خدمات رسانی به آسیب دیدگان ۸۲ امدادگر و ۴۳ پرسنل جمعیت هلال احمر به جامعه هدف خدمات رسانی کردند.

حاجیانی، تخلیه آب از منازل روستایی و شهری را از جمله این خدمات دانست و بیان کرد: در این زمینه به ۳۵۴ نفر که دچار بحران بودند از سوی امدادگران هلال احمر به آنان خدمات رسانی شد.

وی، توزیع چادر، پتو، موکت، نایلون، انواع کنسرو، برنج و دیگر  اقلام زیستی و غذایی را از جمله فعالیت امدادگران هلال احمر استان دانست و بیان کرد: امداد رسانی به واحدهای مسکونی ناشی از ریزش آوار، برپایی چادر امدادی و اضطراری و توزیع اقلام زیستی و غذایی  از دیگر فعالیت‌ها در جریان بارندگی‌های اخیر در استان بوشهر است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !