چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

گسترش فعالیت ستاد اجرایی عملیات «حاج قاسم سلیمانی» در استان بوشهر

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر بر گسترش فعالیت ستاد اجرایی عملیات حاج قاسم سلیمانی در استان بوشهر تاکید کرد.

آخرین اخبار
۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی بعد از ظهر دوشنبه در نشست مشترک عملیات فرهنگی، اجتماعی به یاد حاج قاسم در استان بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از همکاری‌های انجام شده در زمینه پیشرفت سرعت این عملیات، به تشریح فعالیت‌های صورت گرفته در قالب این عملیات پرداخت.

وی با بیان اینکه نهادهای فرهنگی رسالت و نقش مهمی در تحقق اهداف عملیات حاج قاسم سلیمانی دارند اضافه کرد: در بخش سیاستگذاری اقدامات رسانه‌ای در زمینه فرهنگ‌سازی و اقناع اقشار مختلف جامعه در مشارکت حداکثری و جلب کمک‌های مردمی سیاست‌های جدیدی اعلام شده و در راستای تشریح این سیاست‌ها نشستی با اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر بر لزوم فرهنگ‌سازی پیوند شهادت شهید سلیمانی و شهید فخری‌زاده در ابعاد مختلف عملیات تأکید کرد.

حجت‌الاسلام زاهددوست مسئول قرارگاه خاتم الاوصیا در این نشست و در سخنانی به میدان آوردن و فعال کردن جوانان انقلابی در جهت تحقق توصیه رهبری در این مورد را از اهداف تشکیل این نشست عنوان کرد و ابراز داشت: امیدواریم در این فرصت باقی مانده زمینه توسعه و تقویت جبهه مردمی عملیات فراهم شود.

در این نشست همچنین حجج اسلام حسن صادق‌زاده مسئول کمیته فرهنگی و رسانه، میثم دهقان مسئول کمیته مواسات و کمک‌های مؤمنانه و سید عبدالجلیل حسینی مسئول کمیته سلامت عملیات فرهنگی به یاد حاج قاسم به تشریح از اقدامات انجام شده پرداخته و پیشنهاداتی را در راستای بهبود و افزایش کیفیت عملیات پرداختند.

منبع: مهر

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !