چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

وزیر بهداشت دستور تکمیل و تجهیز بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر را صادر کرد

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر تسریع در ساخت بیمارستان ۱۱۰ تختی شهدای هسته‌ای بوشهر را مورد اشاره قرار داد و گفت: با دستور وزیر بهداشت تجهیزات پیشرفته بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر در حال انتقال و نصب هستند.

آخرین اخبار
۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم جمیری شامگاه دوشنبه با تسلیت شهادت محسن فخری‌زاده به دست تروریست‌ها و محکوم کردن این جنایت اظهار داشت: پس از این جنایت نمایندگان مجلس انقلابی به ترور شهید فخری‌زاده، دانشمند ایرانی واکنش نشان دادند و تصمیمات مهمی اتخاذ کردند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از تصویب ۲ فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها در مجلس خبر داد و بیان کرد: این طرح فردا در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می‌گیرد که خروج از پروتکل الحاقی و الزام و تکلیف دولت برای غنی سازی از موارد مهم طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها است.

وی، کوتاهی در این برنامه‌ها که قبلا  اعمال می‌شد سبب ضرر و زیان‌های فراوان دانست و تاکید کرد: با تصویب طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها ان‌شالله نخستین پاسخ به استکبار جهانی داده می‌شود و از ضررها جلوگیری می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با تشریح جایگاه نظارتی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نظارت مجلس با نظارت دستگاه‌های اجرایی متفاوت است و مجلس مطالبات مردم و کم و کاستی‌های عملکردی دولت مورد نظارت و پیگیری قرار می‌دهد.

جمیری، با اشاره به پیگیری برای تسریع در ساخت بیمارستان ۱۱۰ تختی شهدای هسته‌ای بوشهر تصریح کرد: برای این مهم نشست‌های تخصصی با وزیر بهداشت و درمان، معاون درمان و مسئولان استانی انجام و راهکارهای لازم برای تسریع در تکمیل آن ارائه شد.

وی، از تامین اعتبارات و بودجه لازم برای تکمیل و تجهیز بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر خبر داد و تصریح کرد: برای تکمیل و تجهیز بیمارستان یاد شده از سوی وزیر بهداشت دستورات لازم صادر شده و تجهیزات پیشرفته بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر در حال انتقال و نصب هستند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازسازی بازارچه ساحلی دیلم گفت: پس از آتش‌سوزی  بازارچه ساحلی دیلم پیگیری‌های لازم در سطح ملی و استانی انجام شد که زمینه تعیین تکلیف زمین این بازارچه و پرداخت تسهیلات بانکی برای بازسازی آن فراهم شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با تاکید بر تسریع اجرای طرح راهسازی گناوه به میشان افزود: این پروژه که ساخت آن سال‌ها معطل مانده بود با پیگیری انجام شده امید می‌رود فعال شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !