دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر:

نمایندگان با داشتن روحیه ظلم ستیزی، مجلسی در تراز انقلاب اسلامی شکل بدهند

جمیری گفت: مردم توقع دارند افرادی که در خانه ملت حضور دارند با داشتن روحیه انقلابی و ارزشی، ساده زیستی، شجاعت و ظلم ستیزی، مجلسی در تراز انقلاب اسلامی شکل بدهند تا مشکلات در حزوه های مختلف بخصوص اقتصادی یکی پس دیگری رفع شود.

آخرین اخبار
۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم جمیری رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر در گفتت و گو با سپاس، با گرامیداشت یاد و نام دانشمند هسته ای بخصوص  شهید محسن فخری زاده، اظهار کرد: دلیل نامگذاری ۱۰ آذرماه به نام روز مجلس، توجه نمایندگان مردم به سیره و روش شهید مدرس است که همه نمایندگان باید در تصمیمات ملی و استانی آن را مدنظر داشته باشند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم گفت: مردم توقع دارند افرادی که در خانه ملت حضور دارند با داشتن روحیه انقلابی و ارزشی، ساده زیستی، شجاعت و ظلم ستیزی، مجلسی در تراز انقلاب اسلامی شکل بدهند تا مشکلات در حزوه های مختلف بخصوص اقتصادی یکی پس دیگری رفع شود.

جمیری افزود: امروز نمایندگان مردم در خانه ملت تلاش دارند تا مشکلات مردم را با کار کارشناسی شده رفع کنند که نتیجه آن بزرگتر شده سفره مردم خواهد بود.

وی با تقدیر از دغدغه مندی مردم استان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بیان کرد: با توجه به تعطیلی بسیاری از مشاغل و اصناف در شرایط محدودیت های کرونایی باید مسئولین استان از صاحبان مشاغل و کسب و کارها حمایت جدی داشته باشد.

نماینده مردم استان در مجلس با اشاره به پیگیری جهت رفع مشکلات کسبه، عنوان کرد: در این خصوص مذاکراتی با مدیران دستگاه‌های اجرایی انجام شده است که امیدوار هستیم همینطور که مردم پای کار آمدند، مسئولین هم در اجرای وظایف خود کم نگذارند و کسبه را حمایت کنند.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !