دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

ماهیت طراحان و مسببان ترور شهید فخری‌زاده افشا شود

امام‌جمعه بوشهر با تاکید بر افشا ماهیت طراحان و مسببان ترور شهید فخری‌زاده گفت: دولت، مجلس شورای اسلامی و تمامی نهادهای مرتبط باید با اقدام انقلابی جلو زیاده‌خواهی جهان استکبار ایستادگی کنند.

آخرین اخبار
۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در آئین گرامیداشت مقام دانشمند شهید فخری‌زاده در بوشهر به‌صورت مجازی با تسلیت شهادت دانشمند ایرانی و محکوم‌کردن جنایات استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی اظهار داشت: باید با اقدام انقلابی جهان استکبار طعم تلخ این جنایت را بچشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر، با تشریح شخصیت والای دکتر محسن فخری‌زاده افزود: این شخصیت در عرصه ایمان، تقوا، اخلاق، ولایت‌مداری، بصیرت، خدمات و مجاهدت، شخصیت بی‌نظیری بود.

امام‌جمعه بوشهر، شهید محسن فخری‌زاده را در عرصه علمی به‌ویژه علوم هسته‌ای و فناوری‌های نوین پزشکی شخصیتی بی‌نظیری دانست و بیان کرد: شهید محسن فخری‌زاده در تولید فناوری صلح آمیز و مدیریت علوم هسته‌ای دانشمند بزرگی و در اندیشه خودکفایی و مرجعیت علمی برای ایران اسلامی بود.

صفایی‌بوشهری با بیان اینکه شهید محسن فخری‌زاده در عرصه  صنعت دفاعی ایران، پیشگام، مبتکر و موسس بود، خاطر‌نشان کرد: این شهید یک گنجینه جامع علمی، عرفانی بود که در تولیدات فناوری‌های دانش‌بنیان از جمله تولید کیت تشخیص کرونا جایگاه مهمی داشت و از ۵ مرحله تولید واکسن کرونا به چهارمین مرحله آن دست یافت و ان‌شالله به‌زودی به ثمر می‌رسد.

وی، شهید محسن فخری‌زاده را سردار جبهه پیشرفت علمی و فناوری دانست و تصریح کرد: شهادت ۲ سردار بزرگ شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید محسن فخری‌زاده در کمتراز یکسال ضایع بزرگی برای انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر، ترور محسن فخری‌زاده به دست مزدوران و جنایتکاران جهان استکبار و رژیم صهیونیستی را نشان از اقتدار ایران اسلامی دانست و تاکید کرد: دستیابی دانشمندان ایرانی به علوم مهم و استراتژیک هسته‌ای دشمنان را دچار واهمه و ترس کرده که تصمیم به ترور دانشمندان می‌کنند.

امام جمعه بوشهر، با تاکید بر افشا ماهیت طراحان و مسببان ترور شهید فخری‌زاده گفت: با دیپلماسی قوی حقوقی، و جامع بین‌المللی و سیاسی و اقدام انقلابی ماهیت این جنایتکاران در کشورهای مختلف باید افشا شود.

صفایی بوشهری، با بیان اینکه همه دانشمندان در جهان مورد تهدید قرار دارد، خاطر‌نشان کرد: ترور تمامی دانشمندان در اندیشه آمریکا و رژیم صهیونیستی است و شهادت محسن فخری‌زاده یک تهدید جهانی محسوب می‌شود.

وی، برخورد قاطع با جنایتکاران و انتقام از مسببان این ترور را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: باید با عوامل این جنایت برخورد قاطع و خط مقاومت در برابر این جنایت تقویت شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر،  با تاکید بر ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی جنایتکاران و جهان استکبار افزود: براساس نگاه مقام معظم رهبری، دولت، مجلس شورای اسلامی، سازمان انرژی اتمی و تمامی نهادهای مرتبط با اقتدار و حرکت انقلابی باید جلو زیاده‌خواهی جنایتکاران ایستادگی کنند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه خدامحوری و مقاومت اقتدار ایجاد می‌کند افزود: بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری باید با تمام توان در همه عرصه‌های مقاومت از جمله دفاعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، امنیتی، اجتماعی، علم و فناوری اقتدار آفرینی شود تا دشمن عقب نشینی کند.

وی، اعتماد به آمریکا و اروپا را بی توجهی به هشدارها دانست و تاکید کرد: عدم اعتماد به جوانان ایرانی و اتکا به کشورهای بیگانه سبب شکست در همه عرصه‌ها می‌شود که این مهم بارها مورد تاکید قرار گرفته است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !