دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

تصادف زانتیا با خودروی کارگران دیری، ۲۲ مصدوم برجای گذاشت

مسؤول روابط‌عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از برخورد یک زانتیا به سرویس کارگران مزارع کشاورزی در محور آبدان - دوراهک و مصدومیت ۲۲ نفر خبر داد.

آخرین اخبار
۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حسین ناظمیان پور در تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت: به دنبال برخورد یک دستگاه زانتیا با یک دستگاه نیسان وانت در محور «آبدان – دوراهک» روبروی روستای سورو در شهرستان دیر منجر به مصدومیت ۲۲ نفر شد.

مسؤول روابط‌عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر افزود: بلافاصله پس از دریافت گزارش، ۶ دستگاه آمبولانس از پایگاه فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ دیر، درود احمد، آبدان، دوراهک، جاشک و کنگان به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: در این تصادف خودرو زانتیا از پشت به نیسان وانت که ۲۰ نفر از کارگران مزارع کشاورزی را جابه‌جا می‌کرد، برخورد و منجر به خارج شدن از مسیر و واژگونی نیسان وانت شد.

مسؤول روابط‌عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با بیان اینکه خوشبختانه موردی از فوتی در این حادثه نداشتیم گفت: علاوه بر ۲۰ کارگر و یک نفر راننده نیسان وانت، راننده که تک‌سرنشین خودرو زانتیا بود نیز مصدوم شد.

ناظمیان پور با بیان اینکه مصدومین به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان انتقال یافتند، بیان کرد: مصدومین که سن آنها بین ۱۲ تا ۶۰ سال است، از ناحیه سر، گردن، کمر، شکم، دست‌وپا دچار آسیب شده‌اند.

وی با تقدیر از همکاری اورژانس ۱۱۵ کنگان و جمعیت هلال امر شهرستان دیر خاطرنشان کرد: در انتقال مصدومین این حادثه به بیمارستان، پایگاه امداد جاده‌ای هلال‌احمر جاشک با اعزام یک دستگاه آمبولانس و خودرو امدادی در راه‌سازی مصدومین و انتقال آنها به بیمارستان با اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیر همکاری داشته است.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !