دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

آبگیری ۳ سد بوشهر تا پایان سال بخش عمده مشکلات آبی استان را برطرف می‌کند

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه "ساخت ۶ سد در مدت ۳۰ماه در استان بوشهر آغاز شد" گفت: ۳ سد آن امسال آبگیری و یا افتتاح می‌شود که نقش مهمی در حل مشکلات آب شرب، کشاورزی و صنعت دارد.

آخرین اخبار
۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مهرداد ستوده در جلسه شورای ترافیک استان بوشهر با قدردانی از تسریع روند اجرای پروژه‌های عمرانی اظهار داشت: پروژه عمرانی متعددی در بخش‌های مختلف در استان بوشهر اجرا شده که تسریع در تکمیل آنها در اولویت است.

وی با بیان اینکه در شرایط سخت اقتصادی طرح‌های مهمی اجرا و افتتاح شده است تصریح کرد: در راستای تامین آب در حوزه‌های مختلف، در مدت ۲٫۵ سال گذشته ۶ سد در استان بوشهر اجرایی شده که  ۳ سد آن امسال آبگیری و یا افتتاح می‌شود که نقش مهمی در حل مشکلات آب شرب، کشاورزی و صنعت دارد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه پروژه‌ها روند اجرایی آنها افزایش یافته است گفت: با توجه به بارش‌های مطلوب باران تاکنون بخشی از سدها آبگیری شده که نوید مهمی برای تامین آب و توسعه زیرساخت‌ها و حل مشکلات دارد.

وی در ادامه توفیق شهرداری جم را ناشی از تجربه و اراده مجموعه شهرداری و شورای جم دانست و اظهار داشت: با توجه به جهش محسوس اعتبارات شهرداری‌ جم در این دولت، وقتی به احداث هتل، مجتمع فرهنگی، استخر، خیابان‌کشی و پروژه‌های عمران شهری نگاه می‌کنیم به راحتی می‌توان به حرکت برنامه محور و هدفمند شهرداری جم پی‌برد.

وی با اشاره به فعالیت شهردار جدید بوشهر افزود: با حضور شهردار جدید بوشهر و اراده‌ای که در وی می‌بینم منتظر تغییر رویکرد اجرایی در این شهرداری هستم.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر بیان کرد: با اعتباراتی که در این چند سال به شهرداری بوشهر پرداخت شد انتظار اجرا و انجام پروژه‌های بیشتر و کاربردی‌تری بودیم به نحوی که امروز شاهد رضایت‌مندی بیشتری در مردم باشیم و در این زمینه تیم جدید شورای شهر و شهردار بوشهر باید با عملکرد خود اعتماد مردم به این مجموعه برگردانند.

ستوده تاکید کرد: بدون تردید وقتی قانون و حرکت در قالب یک برنامه ملاک عمل نباشد خروجی کار نمی‌تواند مورد پذیرش مردم باشد.

وی، افزود: دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر مکلف شده‌اند قبل از آغاز پروژه‌های عمرانی، مجوزهای زیست محیطی، فنی و قانونی اخذ شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به مطالبات مردم خاطر نشان کرد: بی‌تردید مردم کاملا هوشیارانه اعمال ما مدیران را زیر نظر دارند و بهترین قضاوت‌ها را داشته‌ و دارند.

ستوده با تاکید بر تسریع اجرای پروژه‌های عمران شهری خاطرنشان کرد: اعتبارات پروژه‌های نیمه تمام عمران شهری استان بوشهر تامین شده است و بر اساس برنامه زمان‌بندی و تعیین شده تکمیل و افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه هیچ پروژه‌‌ایی به سبب اعتبار و بودجه متوقف نشده است افزود: اعتبار مورد نیاز پروژه‌ها در این شرایط سخت اقتصادی تامین شده که باید در تکمیل آنها تسریع شود.

معاون استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع اجرای پروژه‌های عمران شهری گفت: اعتبارات پروژه‌های عمران شهری این استان از محل‌های مختلف تامین و پرداخت می‌شود که در این راستا تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت است.

در  این نشست اجرای پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح شهر جم و جاده سرتل به تنگک بوشهر توسط شهرداری‌ها تصویب شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !