سه شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۹۰درصد شبکه فاضلاب بافت تاریخی بوشهر تکمیل شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با تأکید بر توسعه شبکه فاضلاب در نقاط مختلف شهر بوشهر، از اجرای ۹۰درصد شبکه فاضلاب در بافت تاریخی این شهر خبر داد و گفت: در اجرای شبکه فاضلاب در این بافت ۱۳۰میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.

آخرین اخبار
۰۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالحمید حمزه‌پور در بازدید از روند دفع آب‌های روان ناشی از بارش باران اظهار داشت: برای پیشگیری از بروز بحران و مدیریت ایستگاه‌های پمپاژ فاضلاب، شبکه‌های فاضلاب در شهرستان‌های مختلف استان بوشهر لایروبی و شستشو شد.

وی، از آمادگی نیروها و عوامل پیمانکار و تجهیزاتی برای پیگیری و رفع مشکلات احتمالی در شبکه‌های فاضلاب خبر داد و بیان کرد: در این راستا پیش بینی تامین پمپ‌های یدکی و سیار شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به تست و راه‌اندازی دیزل ژنراتورهای ایستگاه‌های اصلی فاضلاب در سه شهر بوشهر، گناوه و دیلم گفت: در این زمینه اقدامات فنی برای جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از گرفتگی و لایروبی خطوط فاضلاب انجام شده است.

حمزه‌پور، اصلاح تابلو برق‌ها و تهیه لوازم یدکی مورد نیاز را از دیگر برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: در این حوزه ضمن تعویض پمپ‌های معیوب، آشغال‌گیرهای ورودی به ایستگاه‌های پمپاژ فاضلاب پاکسازی شده است.

وی با بیان اینکه شبکه فاضلاب در سه شهر بوشهر، گناوه و دیلم اجرایی شده است خاطر نشان کرد: در شهر بوشهر با  ایجاد ۴۷۰ کیلومتر شبکه فاضلاب و ۱۴ ایستگاه پمپاژ روزانه افزون‌بر ۳۰ هزار متر مکعب فاضلاب دفع و تصفیه می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به شبکه فاضلاب در گناوه تصریح کرد: در شهر گناوه ۱۴۰ کیلومتر شبکه فاضلاب و ۶ ایستگاه پمپاژ ایجاد شده است که روزانه بیش از ۸ هزار مترمکعب فاضلاب دفع می‌شود.

حمزه‌پور از اجرای شبکه فاضلاب در شهر دیلم خبر داد و بیان کرد: در این شهر ۶۰ کیلومتر شبکه فاضلاب با ۴ ایستگاه پمپاژ ایجاد شده که روزانه افزون بر ۲ هزار مترمکعب فاضلاب دفع و تصفیه می‌شود.

وی با اشاره به اجرای شبکه فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر خاطر نشان کرد: در اجرای شبکه فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر ۱۳۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر طول شبکه گذاری فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر را ۳۵ کیلومتر دانست و افزود: شبکه فاضلاب در این بافت شامل کوی بهبهانی‌ها، شنبدی‌ها، دهدشتی، کوتی و بازار است که بخشی از محلات این بافت به شبکه فاضلاب متصل شده است.

حمزه‌پور با بیان اینکه محله “کوتی” کاملا به شبکه فاضلاب متصل شده است گفت: ۹۰ درصد منازل کوی بهبهانی‌ها در این بافت به شبکه فاضلاب وصل شده و محلات شنبدی، دهدشتی و بازار هم تا پایان امسال به این شبکه وصل می‌شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !