دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۳ کشته و مصدوم در واژگونی خودرو در جاده ساحلی دیر

مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن دو نفر در سانحه واژگونی یک دستگاه پژوه 405 در محور دیر- بردخون خبر داد.

آخرین اخبار
۰۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حسین ناظمیان‌پور  از کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن دو نفر در سانحه واژگونی یک دستگاه پژوه ۴۰۵ در محور دیر- بردخون خبر داد و اظهار داشت: در ثانیه‌های ابتدایی بامداد امروز به دنبال واژگونی یک دستگاه پژوه ۴۰۵ در محور دیر – بردخون حدفاصل شاهزاده ابوالقاسم و شرکت متانول کاوه، متاسفانه یک نفرجان باخت و دو سرنشین دیگر نیز مصدوم شدند.

مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با بیان اینکه بلافاصله پس از دریافت گزارش، سه دستگاه آمبولانس از پایگاه فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ دیر و درود احمد به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: سه مصدوم حادثه پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان امام هادی(ع) دیر و امام خمینی(ره) کنگان انتقال یافتند.

وی گفت: یکی از مصدومین ۳۰ ساله علی‌رغم اعزام به بیمارستان امام هادی(ع) دیر و انجام عملیات احیاء، متاسفانه به دلیل شدت حراجات وارده در بیمارستان فوت کرد.

ناظمیان‌پور خاطرنشان کرد: هر سه سرنشین این خودرو آقا و دارای سن ۳۷ ، ۳۰ و ۲۷ ساله بوده که از ناحیه سر، صورت و گردن دچار آسیب شده بودند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !