سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رییس شورای شهر عالیشهر:

دشمن با حذف دانشمند وزارت دفاع کارنامه تروریستی خود را تکمیل کرد

حیدری گفت: دشمن دست از حملات تروریستی خود بر نمی دارد و همانا بزرگ مردانی ارزشمند و عیان همچو سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را با موشک های کلاهک فسفری، مظلومانه داغ و به شهادت رساندند و دوباره با حذف دانشمند پنهان وزارت دفاع کارنامه اعمال تروریستی خود را با فریب دنیا و حق به جانب تکمیل می کنند.

آخرین اخبار
۰۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حامد حیدری رییس شورای شهر عالیشهر در گفت و گو با سپاس، با اشاره به ترور شهید فخری زاده، اظهار کرد: دشمن دست از حملات تروریستی خود بر نمی دارد و همانا بزرگ مردانی ارزشمند و عیان همچو سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را با موشک های کلاهک فسفری، مظلومانه داغ و به شهادت رساندند و دوباره با حذف دانشمند پنهان وزارت دفاع کارنامه اعمال تروریستی خود را با فریب دنیا و حق به جانب تکمیل می کنند.

عضو شورای شهر عالیشهر گفت: قدرت و اقتدار ایران اسلامی امروز را مدیون همچو ستاره های درخشان چون فخری زاده ها و احمدی روشن ها که به بالندگی ایران اسلامی در لایه لایه های پنهان که پنهان درخدمت بودند و همانا غرق در عشق ولایت به میهن اسلامی خود بودند، هستیم.

حیدری با بیان اینکه  اگر این اقتدار و قدرت ملت بزرگ ایران نیست پس چیست؟ افزود: حال که قدرت رویارویی در صحنه سیاست و بین الملل را ندارند متوسل به حرکت های ناجوانمردانه، آنهم سلاح های که دنیا را به منع از استفاده، تهدید می کنند، می شوند.

وی عنوان کرد: دولت های استکبار جهانی که قدرت رسانه جهان را مصادره نموده اند با ابزار رسانه ملت شریف ایران را تروریست پرور به دنیا معرفی می نمایند، پس این حرکت های تروریستی چیست؟! قضاوت با مردم و رسانه های بدون تعصب دنیا است.

رییس شورای شهر عالیشهر بیان کرد: حال که شیرمردان سرزمینم یکی پس از دیگری چون خاری در چشم دشمنان پرپر می شوند، دولت های متخاصم، بشنوند و بدانند که قدرت و اقتدار ایران اسلامی با حذف، کاسته نمی شود، چون این بزرگ مردان همچون خود در مکتب ولایت دانش آموخته های بسیار، آموزش و هدیه به انقلاب و ولایت کرده اند.

حیدری عنوان کرد: صمیمانه تسلیت خود را جهت فقدان وجود دانشمند برجسته هسته ای محسن فخری زاده، خدمت مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و خانواده محترم شهیدفخری زاده و همچنین ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی و بویژه ملت های مظلوم واقع شده ی دنیای استکبار در گوشه گوشه دنیا عرض می‌کنم.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !