دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

تقدیر مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور از صداوسیمای استان بوشهر

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر و جمعی از معاونین ایشان با حضور در صداوسیمای استان، پیام تقدیر حجت الاسلام بهجت پور مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور را به مهندس ناطر ابلاغ کردند.

آخرین اخبار
۰۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اسماعیلی و جمعی از معاونین شان با حضور در صدا و سیمای استان، با مدیریت و قائم مقام این مرکز دیدار کردند.
در این جلسه مدیریت حوزه علمیه خواهران استان ضمن تقدیر از فعالیت‌های جهادی مدیر و کارکنان صدا و سیما استان، از جایگاه این مرکز در استان تقدیر کرده و گفت: به مدد تلاش های جهادی مدیر این مجموعه، اتفاقات خوبی را توانسته اند در استان رقم بزنند و ارتباطات و تعاملات خوبی را با سازمان های مختلف برقرار کنند.
وی همچنین افزود: تلاش های صداسیما در زمان شیوع کرونا، بسیار حائز اهمیت است و درست در زمانی که جامعه دچار نوعی افسردگی، خمودگی و ناامیدی شیوع ویروس منحوس کرونا شده بود، با به نمایش گذاشتن تلاش های گروه های مردمی توانست به خوبی روح امید و زندگی را به جامعه بازگرداند.
حجت الاسلام اسماعیلی در ادامه اظهار کرد: یکی از تولیدات فاخر قابل توجه صداوسیمای استان در اوج فراگیری ویروس کرونا، تولید مستند «به وقت همدلی» بود که توانست به خوبی فعالیت های جهادی طلاب خواهر مدارس علمیه استان را در زمینه تولید ماسک، دستکش و گان مورد نیاز مردم و بیمارستان ها به نمایش گذارد.
وی در ادامه گفت: این مستند باعث به نمایش گذاشته شدن همت و حماسه بسیار بزرگ خواهران طلبه شد، حماسه ای که اگر به تصویر کشیده نمی شد حتی در ذهن کسانی که مشغول به آن کار بودند نیز به مرور کمرنگ و چه بسا به دست فراموشی سپرده می شد.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: رسانه در طول تاریخ از اهمیت بسزائی برخوردار بوده و می توان با مراجعه به تاریخ اهل بیت و ائمه، مشکلات ناشی از عدم دسترسی ائمه و یاران شان به رسانه را به خوبی مشاهده کرد و تاثیرات ضعف رسانه در زمان امام حسن مجتبی (ع) و امام سجاد (ع) را متوجه شد.
وی در ادامه گفت: در حال حاضر در برهه ای زندگی می کنم که جنگ روایت هاست و جریان تحریف با تمام قوا به همه ‌چیز حمله می کند و در این نبرد ناجوانمردانه، صدا و سیما در خط مقدم قرار دارد و تنها این سازمان است که می تواند جلوی تحریف های رسانه ای را گرفته و مانع از عوض شدن جای شهید و جلاد شود.
اسماعیلی در پایان گفت: ساخت مستند «به وقت همدلی» مورد توجه ویژه آیت الله عبدالکریم بهجت پور مدیر مرکز حوزه های علمیه خواهران کشور، قرار گرفت و ایشان بسیار از همکاری شما خرسند شده و تقدیر کردند.
مدیرکل صداوسیمای استان نیز اظهار کرد: حوزه علمیه خواهران استان، ظرفیت هایی بیش از ذهنیت موجود جامعه را دارد و ما به دنبال استفاده از این توانمندی ها و ظرفیت های موجود در میان خواهران طلبه هستیم.
در پایان جلسه، مدیر حوزه علمیه خواهران استان لوح تقدیر و هدایایی را از سوی مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور حجت الاسلام بهجت پور به جناب مهندس ناظر مدیرکل صدا و سیما استان و جناب حیدری قائم مقام ایشان اهدا نمودند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !