دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیانیه ی نمایندگان استان بوشهر در شورای عالی استانها

سیدعلی اکبرفاطمی و طاها دشتی مطلق نمایندگان استان بوشهر در شورای عالی استانها در پی شهادت دانشمند هسته ای کشور شهید فخری زاده پیام تسلیتی صادر کردند.

آخرین اخبار
۰۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

◼️نمایندگان استان بوشهر در شورای عالی استانها شهادت دانشمند هسته ای کشور را تسلیت گفتند سیدعلی اکبرفاطمی و طاها دشتی مطلق نمایندگان استان بوشهر در شورای عالی استانها در پی شهادت دانشمند هسته ای کشور شهید فخری زاده بیانیه صادر کردند. در متن این پیام آمده است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین
یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ …
استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده به سر کردگی آمریکا ، رژیم صهیونیستی و پادو های عرب نشین در منطقه همواره سعی در به انزوا کشیدن جمهوری اسلامی ایران به ویژه در حوزه انرژی هسته ای و موشکی داشته اند و بار دیگر در حرکتی ددمنشانه و غیر انسانی و ناجوانمردانه، اقدام به ترور دانشمند هسته ای کشورمان ” شهید محسن فخری زاده ” کردند و لکه ننگ دیگری به پرونده سیاه خود در تاریخ افزودند.
کسانی که بزدلانه و تهی از شهامت در پس زرادخانه‌های خویش کمین گرفته‌اند و در هیچ جبهه و مواجهه جوانمردانه‌ای تاب رویارویی با ایمان و صلابت این امت غیور را ندارند. در شرق و غرب عالم، علم دشمنی با این سرزمین و مردمان آن را بپا کرده‌اند و همه عرصه‌های اقتصادی، علمی و … را به آوردگاه مقابله بدل نموده‌اند لیکن دریغ از ذره‌ای فتوت و جوانمردی. تحریم اقتصادی و دارویی و تهدید سلامتی و حق حیات کودکان و بیماران از یک سو و ترورهای ذلیلانه و کوردلانه فرزندان خدمتگزار این کشور از جانب دیگر، تیرهای باقیمانده در ترکش ابرقدرتی است که در اندیشه رهبری جهان و مدعی حقوق بشر و تعالی انسانی است.
شهید والامقام دکتر” محسن فخری زاده ” از دانشمندان گرانمایه ایران و از مفاخر اسلام از مدیران موفق و اخلاق مداری بود که عمر پر برکت خود را در راه سازندگی و تامین امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صرف کرد و بیش از سه دهه فعالیت و تلاش، شاگردان زیادی را تقدیم کشور نمود.
استکبار جهانی که سالهاست چشم دیدن پیشرفت ایران عزیز در عرصه‌های مختلف را ندارد و توقف یا ایجاد خلل در این مسیر را آرزو دارد، راهی جز به شهادت رساندن مظلومانۀ سرداران علم و عمل در کشورمان به ذهن آلوده و خبیث‌اش نمی‌رسد، ولی زهی خیال باطل.
اینجانبان و سایر همکاران در شوراهای اسلامی استان بوشهر ضمن محکوم نمودن ترور دانشمند و شخصیت برجسته علمی کشورمان، شهید دکتر محسن فخری زاده، شهادت پرافتخار ایشان را اولاً به پیشگاه مقدس امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، سپس به محضر رهبر معظم انقلاب و ملت غیور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌نماییم. خداوند همگی ما را به ایستادگی و پایمردی در طریق رضای خویش موفق فرماید.
سیدعلی اکبرفاطمی – طاها دشتی مطلق

انتهای پیام //


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !