سه شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیانیه سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه استان بوشهر

آخرین اخبار
۰۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه استان بوشهر در پی ترور شهید فخری زاده دانشمند هسته‌ای بیانیه صادر کرد.

متن بیانیه:

بسم رب الشهدا و الصدیقین
شهادت پرافتخار شهید والامقام محسن فخری زاده دانشمند برجسته ی هسته ای کشور، بار دیگر باغ و بوستان سرسبز شهادت را در برابر دیدگان منتظران ظهور و دلدادگان طریق عزت و آزادگی و افتخار، نمایان کرد و صفحه ی سیاه دیگری از کتاب قطور جنایات بی شمار جبهه ی جنایتکار استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل را رقم زد.
شهادت این شهید عزیز راه خدا، در واقع امضای خونینی بر این حقیقت بود که یکی از مهمترین راه های کسب قدرت و اقتدار حقیقی در دنیای امروز، تلاش و اهتمام در مسیر تولید علم و دستیابی به پیشرفت های علمی است.
دشمنان ما تمام طراحی ها و توطئه های خود را در این مسیر قرار داده اند تا به هر طریق ممکن، راه تولید علم و شکوفایی علمی را ببندند و ایران اسلامی را از اقتدار برآمده از قدرت علمی، محروم سازند اما ملت ایران در سایه ی تدابیر و رهنمون های مقام عظمای ولایت و بینش، بصیرت و مجاهدت انقلابی خود، راه خود را به سوی ورود به عرصه های شکوفایی علمی باز کرده و در این راه، تا تحقق همه ی اهداف و آرمان های بلند خود، از پای نخواهد نشست.
شهادت این دانشمند سرافراز علمی، در حقیقت مهر تاییدی است بر حقانیت و ثمربخشی راهی که ایران اسلامی در راه کسب مولفه های پایدار قدرت در تمام عرصه ها برای خود انتخاب کرده زیرا تمرکز توطئه های خباثت آمیز دشمنان، همواره در جایی است که بیشترین نقش و تاثیرگذاری را در کسب اقتدار و پیش برندگی انقلاب و نظام اسلامی در بر داشته باشد.
اقدام ددمنشانه صهیونیسم در ترور ناجوانمردانه این شهید عزیز، نه تنها آهنگ شتابان فرزندان برومند ایران اسلامی را در خیزش عظیم علمی، متوقف نخواهد کرد بلکه عزم و اراده ی آهنین جهادگران خستگی ناپذیر عرصه ی علم و فناوری را به سوی نیل به قله های شگرف علم و دانش، تقویت و شتاب فزاینده ی دشمنان در مسیر سقوط به درکات نابودی و اضمحلال را صدچندان خواهد کرد.
بدینوسیله ضمن محکومیت شدید اقدام سبعانه ی دشمنان دونمایه در به شهادت رساندن دانشمند بزرگ و پرافتخار هسته ای کشور شهید محسن فخری زاده، این حادثه دردناک را به مقام معظم رهبری، جامعه علمی و دانشگاهی و عموم ملت ایران، تبریک و تسلیت عرض نموده امیدواریم خون پاک و مقدسش همواره جوشان تر از همیشه در رگ های پیکره ی تنومند علمی و اخلاقی جامعه ساری و جاری باشد.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !