چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۳۰میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های زیرساختی معادن استان بوشهر تخصیص یافت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به توسعه زیربناهای معادن این استا در عرصه راه‌سازی و برق‌رسانی گفت: در این راستا سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ۳۰میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌کند.

آخرین اخبار
۰۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سیدحسین حسینی در نشست شورای معادن استان بوشهر با تشریح وضعیت معادن اظهار تاییدداشت:  معادن استان بوشهر در زمینه‌های سنگ گچ، سنگ لاشه، سنگ آهک و مخلوط کوهی و مارن فعالیت می‌کنند که بیشترین معادن مخلوط کوهی است.

وی با  تاکید برتوسعه زیربناهای معادن استان بوشهر افزود: در اجرای طرح‌های راهسازی و برق‌رسانی معادن استان بوشهر، ایمیدرو سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ۴ پروژه در دست اجرا دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اجرای طرح راهسازی دسترسی به معادن افزود: ایمیدرو برای احداث ۴ قطعه طرح راهسازی در دسترسی به معادن استان بوشهر ۲۰ میلیارد تومان هزینه می‌کند.

حسینی با بیان اینکه پیمانکار طرح‌های راهسازی معادن استان بوشهر انتخاب شده است افزود: علاوه بر اجرای طرح راهسازی مطالعات حوزه زیرساختی و برق‌رسانی به معادن استان بوشهر آغاز شده است.

وی، از اجرای طرح برق‌رسانی به معادن تنگستان، دشتی و کنگان خبر داد و بیان کرد: در استان بوشهر در مجموع ۴ پروژه زیربنایی مجتمع معدنی در تنگستان، دشتی، دشتستان و کنگان با همکاری ایمیدرو و سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد تومان اجرایی شده که تا سال آینده تکمیل می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر تعیین تکلیف معادن راکد افزود: معادنی که راکد است معدن‌داران حداکثر تا ۲ ماه فرصت دارند نسبت به فعال شدن آن اقدام کنند در غیر این صورت ضمن سلب صلاحیت، از طریق مزایده در اختیار بهره‌برداران دیگر قرار می‌گیرد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !