چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

کمک درمانی ویژه کمیته امداد بوشهر به بیماران خاص و صعب العلاج

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 4 میلیارد و 500 میلیون ریال به عنوان هزینه درمان و تامین تجهیزات 1963 بیمار خاص و صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد استان پرداخت شده است.

آخرین اخبار
۰۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه کمیته امداد برای خدمات رسانی بهتر به بیماران خاص و صعب العلاج خدمات ویژه ای را ارائه می دهد گفت: ۲۳۰۰ بیمار خاص، صعب العلاج و زمین گیر تحت حمایت کمیته امداد استان هستند که از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۹۶۳ نفر از این تعداد از خدمات درمانی و تجهیزات مورد نیاز بهره مند شدند.

وی در ادامه افزود: ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال رد سال جاری برای درمان و تجهیزات مورد نیاز این بیماران اعم از ویلچر، دستگاه فشار سنج، توالت فرنگی، واکر، تشک مواج، دستگاه اکسیژن ساز، تخت بیمارستانی، وسائل سونداژ هزینه شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: کمیته امداد با برنامه‌ریزی‌های دقیق تمام نیازهای این بیماران را شناسایی کرده تا بتواند با کمک و حمایت از این افراد هزینه‌هایی که برای درمان و مداوا پرداخت می‌کنند به حداقل برساند.

لطفی با توجه به طرح مراقبت در منزل بیماران تحت حمایت کمیته امداد گفت: این نهاد برای نگهداری از افراد در بستر بیماری که قادر به حرکت نیستند، ماهانه ۱۵۰ هزار تومان سرانه برای هزینه نگهداری به خانواده آن‌ها پرداخت می‌کند تا بیماران بتوانند با آرامش خاطر در کنار خانواده به ادامه زندگی خود ادامه دهند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !