سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

طی پیام ارسالی به فرمانده سپاه استان؛

نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر هفته بسیج را تبریک گفت

آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر طی پیام ارسالی به سرتیپ پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، هفته بسیج را تبریک گفت.

آخرین اخبار
۰۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر طی پیام ارسالی به سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، هفته بسیج را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

محضر مبارک سردار سرتیپ دوم پاسدار آقای علی رزمجو«دام عزه العالی»
فرمانده محترم سپاه امام صادق«علیه السلام» استان بوشهر

با سلام و عرض ادب و دعای خیر
بدینوسیله سالروز نهاد ارزشمند بسیج مستضعفین و هفته بسیج به جنابعالی و همه پاسداران گرانقدر و بسیجیان ارجمند تبریک عرض می‌نمایم.
بی تردید حضور قدرتمند بسیج در تمامی عرصه‌های ولایتمداری، دفاع مقدس، فرهنگی، اقتصادی و خدماتی و همچنین عرصه‌های علم و فناوری قابل تقدیر است. کارنامه درخشان بسیج در دفاع جامع از آرمان‌ها و ارزش‌ها و پیشرفت انقلاب هیچگاه از کتاب تاریخایران، اسلام و استان ولایتمدار و دارالحماسه بوشهر فراموش نخواهد شد.
بی تردید حضور ولایی و قدرتمند بسیج مایه اقتدار نظام و موجب ناامیدی و خنثی شدن توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی انقلاب می‌باشد.
اینجانب بر خود بایسته می‌بینم که از حضرتعالی و تمامی پاسداران ارجمند، بسیجیان عزیز و پیشکسوتان گرانقدر استان ولایتمدار بوشهر تشکر و قدردانی نمایم.
تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر«روحی فداه» و طول عمر با عزت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای «دامت برکاته العالیه» و موفقیت حضرتعالی و همه همکاران محترم و بسیجیان عزیز را از خداوند متعال خواستارم. یاد و خاطره شهدا و امام شهدا را گرامی می‌دارم.
صفایی بوشهر
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !