چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نماینده دشتستان:

عباس آخوندی را محاکمه کنید+ فیلم

ابراهیم رضایی گفت: به طور جدی از قوه ی قضاییه درخواست داریم که آقای عباس آخوندی، در رابطه با ترک فعل هایش و به خاطر کار هایی که انجام نداده است محاکمه شود.

آخرین اخبار
۰۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

“ابراهیم رضایی” نماینده دشتستان در مجلس گفت: آقای آخوندی را محاکمه کنید. اگر این کار را نکنید، در آینده وزرایی با این منش و رفتار خطرناک بروز خواهند کرد.
او مانع خانه‌دار شدن میلیون‌ها جوان ایرانی شده و این به معنای ترک فعل است. مقصر اصلی گرانی امروز در بازار خرید و اجاره‌بهای مسکن،آقای آخوندی است.

به طور جدی از قوه ی قضاییه درخواست داریم که آقای عباس آخوندی، در رابطه با ترک فعل هایش و به خاطر کار هایی که انجام نداده است محاکمه شود. آقای آخوندی باید به خاطر گرانی قیمت مسکن محاکمه شود .
اگر آن سالها که آقای آخوندی وزیر مسکن بود به تعداد کافی خانه ساخته می شد قیمت یک متر آپارتمان به بیست میلیون، سی میلیون و چهل میلیون نمی رسید.ایشان چندین سال متولی امر مسکن در این کشور بوده اند و نمی تواند از پاسخگویی فرار کند. باید بیاید و در یک محکمه ی عادل نسبت به گرانی مسکن پاسخگو باشد.آقای آخوندی باید بابت هزینه ی سنگین اجاره بها در ایران که جوان های ما توان پرداخت آن را ندارند و به همین دلیل شاهد چادر خوابی و پارک خوابی هستیم محاکمه شود.

این جنس مسئولین که مسئولیتی را پذیرفته و آن را درست انجام نداده اند باید پاسخگو باشند که دیگر تکرار نشود.ما با آقای آخوندی مشکل شخصی نداریم اما از نظر ما آقای آخوندی متهم هست و باید محاکمه شود که شخص دیگری به خود اجازه ی تعطیلی طرح های بزرگ را در کشور ندهد و به خود اجازه ندهد به مردم بگوید مسکن مهر طرح مزخرفی هست. آقای آخوندی آدرس مسکن های اجتماعی که ساخته اید را به جوان ها بدهید که بروند در آنها زندگی کنند.

امیدواریم تجربه ی تلخ و گران قیمت وزارت امثال آقای آخوندی، وزارت غرب گراها وزارت لیبرال ها و وزارت آنهایی که توجهی به مستضعفین ندارند دیگر در این کشور تکرار نشود.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !