چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۲۱۰میلیارد ریال برای اجرای طرح آبرسانی “بوشیگان” استان بوشهر تخصیص یافت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به بازسازی و ارتقای افزایش ظرفیت تصفیه خانه بوشیگان گفت: در این راستا ۲۱۰ میلیارد ریال برای افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت آب تصفیه‌خانه "بوشیگان" اختصاص یافته است.

آخرین اخبار
۰۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالحمید حمزه‌پور صبح امروز در بررسی وضعیت  تصفیه‌خانه آب بوشیگان اظهار داشت: تصفیه خانه آب بوشیگان یکی از قدیمی‌ترین تصفیه خانه‌های ساخت ایران و بیش از ۴۰ سال در حال بهره‌برداری است.

وی، منبع تامین آب تصفیه‌خانه بوشیگان را رودخانه شاپور دانست و بیان کرد: بهره برداری مستمر و گذشت زمان سبب مستهلک شدن اجزای اصلی تصفیه خانه شده به صورتیکه سالیان گذشته بر روی میزان خروجی آب تصفیه شده تاثیرگذار بوده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از اجرای طرح بهسازی و ارتقاء تصفیه خانه  بوشیگان خبر داد و بیان کرد: این طرح با ۲ رویکرد اساسی افزایش ظرفیت تصفیه آب و بهبود کیفیت، در دستور کار قرار گرفته است.

حمزه‌پور با بیان اینکه این پروژه در ۲ فاز ساخت آبگیر و بازسازی تصفیه خانه در حال انجام می‌باشد خاطرنشان کرد: ساخت آبگیر  تصفیه‌خانه بوشیگان با دیدگاه مدیریت کیفیت و کمیت آب ورودی تصفیه خانه در مدت زمان ۱۲ ماه اجرا و با اعتباری افزون بر ۸۰ میلیارد ریال در مرحله عقد قرارداد است.

وی به از ارتقاء ظرفیت تصفیه‌خانه آب بوشیگان خبر داد و خاطر نشان کرد: ارتقای ظرفیت تصفیه‌خانه  بوشیگان برای افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت آب در مدت زمان ۲۴ ماه اجرا می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه ارتقای ظرفیت تصفیه‌خانه آب بوشیگان با اعتباری افزون بر ۱۳۰ میلیارد ریال آغاز شده است گفت: این طرح که از ابتدای سال جاری آغاز شده و اکنون دارای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.

حمزه‌پور تصریح کرد: در مجموع برای افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت آب تصفیه‌خانه بوشیگان ۲۱۰ میلیارد ریال اختصاص یافته است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !