چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

دلوار تنها شهر نارنجی کشور که پاساژهایش تعطیل است

فرماندار تنگستان در اقدامی عجیب و برخلاف مصوبات ستاد ملی کرونا و به بهانه دغدغه سلامتی مردم دستور به تعطیلی مراکز تجاری دلوار داد.

آخرین اخبار
۰۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

برخلاف مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا که فقط مجتمع های تجاری و پاساژهای شهرهای قرمز کشور را تعطیل اعلام کرده است اما در اقدامی عجیب، فرماندار تنگستان دستور به تعطیلی پاساژهای شهر دلوار داد.

این در حالیست که پاساژها و مراکز خرید شهرهای ساحلی استان بوشهر مانند گناوه، دیلم، کنگان، دیر و دیگر نقاط استان بجز شهر بوشهر باز هستند.

فرماندار تنگستان که پس از تعطیلی ۵۵ روزه پاساژهای شهر دلوار در اسفند و فروردین ماه گذشته حتی یک بارهم به جمع بازاریان نیامد تا از گرفتاری ها و دردسرهایی که ویروس کرونا و همچنین نوسانات ارزی برای مردم به ویژه کسبه این بخش وارد کرده است، مطلع شود در اقدامی عجیب و برخلاف مصوبات ستاد ملی کرونا و به بهانه دغدغه سلامتی مردم دستور به تعطیلی مراکز تجاری دلوار داد.

اکنون این پرسش مطرح می شود که آیا فرماندار تنگستان دغدغه ضرر و زیان ده ها کاسب و خانواده های آنان در این روزهای سخت اقتصادی را ندارد؟

آیا با تداوم چنین روندی می توان به آینده تجاری دلوار امیدوار بود؟

در حال حاضر سرمایه گذاری های خوبی توسط بخش خصوصی در شهر دلوار صورت گرفته است که شایسته است مسئولین استان به طور عام و مدیران منطقه ای به طور خاص از آن ها محافظت کنند. متاسفانه با تصمیماتی که گاها به طور یکجانبه و غیراصولی توسط برخی مسئولین در دلوار گرفته می شود به نظر می رسد روند سرمایه گذاری ها در این شهر کند شده و اندک اندک مجتمع های کنونی نیز از کسبه خالی شوند.

باید از استاندار بوشهر پرسید فرماندار تنگستان با چه مجوزی از مصوبات ستاد ملی کرونا عبور کرده و علی رغم تاکید مدیران استانداری مبنی بر اجرای مصوبات این ستاد اما دستور بر تعطیلی پاساژهای دلوار داده شده است؟

مردم به ویژه کسبه دلوار اکنون چشم امید به استاندار بوشهر دارند تا با لغو مصوبه خلاف قانون فرمانداری تنگستان بر اجرای دقیق مصوبات ستاد ملی کرونا تاکید کرده و مانع از تصمیمات سلیقه ای و ضرر و زیان به مردم شود.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !