چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مسئول علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر خبر داد:

ارسال ۲۴ طرح اختراعی و ابتکاری بسیجیان به سازمان

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از ارسال ۲۴ طرح اختراعی و ابتکاری بسیجیان به این سازمان خبر داد.

آخرین اخبار
۰۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

طی مراسمی و با حضور جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر به خاطر شیوع ویروس کرونا به صورت محدود از مخترعین و مبتکرین بسیجی بوشهر تجلیل شد.

غلام هنرمند مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، اظهار داشت:  اگر امروز نظام انقلاب اسلامی از سخت ترین شرایط به راحتی عبور می کند به واسطه وجود و حضور فعال و همیشگی بسیج در عرصه‌های مختلف است.

هنرمند با بیان عوامل پیشرو بودن بسیج ادامه داد: راه و خون شهدا در وجود بسیج توانسته است در همه زمینه ها پیشرو و الگو باشد.

وی افزود: ارج نهادن به مقام و منزلت مخترعان، نخبگان و مراکز وابسته و همچنین تشویق و ایجاد انگیزه در بین فعالان، حمایت از ایده‌ها و طرح‌ها، توسعه فرهنگ علم و تحقیق در سطح استان و ارائه ایده‌ها و محصولات مخترعان مبتکران در راستای اقتصاد دانش‌بنیان در سطح استان از وظایف سازمان علمی و پژوهشی است.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری بیان داشت: در این مراسم از طرح‌های برتر موجود در مراکز رشد، طرح‌های آماتوری، طرح‌های نیمه‌حرفه‌ای و حرفه‌ای مراکز تحقیقاتی و پایگاه‌های علمی پژوهشی نمونه و نفرات برتر اقشار دانشور بسیج تجلیل شد.

هنرمند با تأکید بر اینکه فرهنگ بسیج با عنایت به چشم‌انداز‌های دور و نزدیک تاریخی در تمامی عرصه‌های ایران اسلامی بوده و هست، ادامه داد: حضور گسترده و پرشور مردم و بسیجیان در تمام عرصه‌هایی که جامعه به آن نیاز دارد، چه در عرصه‌های علمی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی نه تنها به دشمنان و بدخواهان داخل و خارج تودهنی زده است بلکه به عنوان الگویی نظام مقدس جمهوری اسلامی را در نظام عالم به اثبات رسانده است.

هنرمند با بیان اینکه یک نمایشگاه همزمان با این جشنواره در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد، ادامه داد: این نمایشگاه شامل طرح ها، ابتکارات، اختراعات و تولیدات نخبگان بسیجی استان بوشهر است.

وی در پایان گفت: از سال ۹۰ تا کنون ۲۶۰ طرح اختراعی و ابتکاری توسط بسیجیان استان بوشهر به سازمان علمی، پژوهشی و فناوری ارسال شده که ۱۲۰ مورد آن ثبت شده و همچنین در سال ۹۹ نیز ۲۴ طرح ارسال شده که ۱۲ مورد آن ثبت شده است.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !