سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۳۳۰میلیارد ریال پروژه محرومیت‌زدایی توسط سپاه استان بوشهر افتتاح می‌شود

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از افتتاح ۶۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی و عمرانی در استان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتبار ۳۳۰ میلیارد ریال توسط سپاه استان بوشهر اجرا شده که در هفته بسیج افتتاح می‌شود.

آخرین اخبار
۰۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار علی رزمجو  با گرامیداشت هفته بسیج  اظهار داشت: برنامه‌های هفته بسیج با توجه به اعمال محدودیت‌های جدید و جلوگیری از پیشگیری انتشار کرونا به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

وی، با بیان اینکه در  هفته گرامیداشت بسیج ۱۵۵۰ برنامه تدوین شده است تصریح کرد: در این هفته ضمن افتتاح طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی برنامه‌های مختلفی در فضای مجازی برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به افتتاح ۶۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی و عمرانی در هفته بسیج خاطر نشان کر: این پروژه‌ها با اعتبار ۳۳۰ میلیارد ریال توسط سپاه استان بوشهر در نقاط مختلف روستایی و شهری اجرا شده که در هفته بسیج افتتاح می‌شود.

سردار رزمجو توزیع بسته‌های معیشتی غذایی و کمک‌های مومنانه را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج دانست و بیان کرد: در این هفته ۱۴ هزار بسته مواد غذایی هر کدام به ارزش ۵۰۰ هزار تومان بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا در شهرها و روستاهای استان بوشهر توزیع می‌شود.

وی، ارزش توزیع بسته‌های معیشتی را ۷۰ میلیارد ریال دانست و خاطر نشان کرد: بیشتر این مواد غذایی در نقاط محروم و دورافتاده بین جامعه هدف توسط بسیجیان حوزه‌ها، پایگاه‌ها و نواحی مقاومت توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: تاکنون افزون بر ۲۰۰ هزار بسته معیشتی، ۳۲ هزار و ۳۰۰ بسته لوازم‌التحریر و ۲ میلیون و ۸۳۸ هزار بسته مواد بهداشتی و ضدعفونی بین جامعه هدف توسط سپاه استان بوشهر توزیع شده است.

سردار رزمجو توزیع ۱۴۴ فقره جهیزیه و ۹۴۰ عدد کارت هدیه را از دیگر خدمات ارائه شده به نیازمندان دانست و بیان کرد: در مجموع ۸۶۱٫۶ میلیارد ریال توسط سپاه استان بوشهر به جامعه هدف، خدمات رسانی شده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !