شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان بوشهر خبر داد:

برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری بسیج در بوشهر

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه استان بوشهر از برگزاری جشنواره جهادگران علم فناوری در بوشهر خبر داد.

آخرین اخبار
۰۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ غلام هنرمند در گفت و گو با سپاس، با اشاره به هفته بسیج، اظهار کرد: در دوره های قبل جشنواره جهادگران علم و فناوری به صورت متمرکز و استانی و با حضور بسیجیان شهرستان های استان بوشهر برگزار می شد، اما امسال سعی کردیم با حضور خیلی محدود و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شود.

هنرمند افزود: این جشنواره با توجه به شیوع و انتقال ویروس کرونا به صورت متمرکز و ویدئو کنفرانس با حضور سردار مهدوی نژاد معاون علوم، تحقیقات و فناوری ستاد کل نیروهای مسلح در تهران برگزار می شود و در استان بوشهر با حضور تعداد محدودی از جهادگران علم، روز یکشنبه دوم آذر ساعت ۷:۳۰ در حسینیه عاشقان ثارالله به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این مراسم، گفت: نمایش قدرت علمی ایران اسلامی، حفظ تداوم ارزش های انقلاب، ترویج فرهنگ جهاد علمی و افزایش روحیه امید، معرفی نفرات برتر علمی استان، ارتقا فعالیت های علمی از سطح غیر حرفه ای به حرفه ای و حضور هدفمند در چرخه علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان از اهداف برگزاری این جشنواره است.

هنرمند با بیان اینکه یک نمایشگاه همزمان با این جشنواره در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می شود، عنوان کرد: این نمایشگاه شامل طرح ها، ابتکارات، اختراعات و تولیدات نخبگان بسیجی استان بوشهر است.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !