سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

معاون اجتماعی سپاه استان بوشهر:

بسیج برای کاهش وقوع جرم و افزایش آگاهی مردم پیش قدم شد

قاسمی گفت: با توجه به اینکه روزانه جرم‌‌های مختلفی در جامعه شاهد هستیم، بهترین اقدام برای پیشگیری وقوع جرم ارتقاع آگاهی عمومی است. مجموعه بسیج آمادگی کامل دارد تا در کنار مجموعه قضایی در استان بوشهر این امر مهم را محقق کند. 

اجتماعی
۰۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ حسین قاسمی معاون اجتماعی سپاه استان بوشهر در گفت و گو با سپاس با اشاره به فعالیت بسیج در حوزه پیشگیری وقوع جرم در جامعه، اظهار کرد: امروز جامعه دچار تحولات مختلفی است که نیاز است به جهت پیشگیری از وقوع جرم در اذعان عمومی، همه دستگاه‌های اجرایی این موضوع را الویت اصلی فعالیت‌های خود قرار دهند.

معاون اجتماعی سپاه استان بوشهر گفت: افزایش جرم و جنایت، یک مسئله جهانی است که همه کشورها با آن مواجه هستند که برای مقابله با آن باید برنامه ریزی دقیق و اقدامات کارشناسی شده انجام شود تا بهترین بازخورد در جامعه داشته باشد.

قاسمی افزود: با توجه به اینکه روزانه جرم‌‌های مختلفی در جامعه شاهد هستیم، بهترین اقدام برای پیشگیری وقوع جرم ارتقاع آگاهی عمومی است. مجموعه بسیج آمادگی کامل دارد تا در کنار مجموعه قضایی در استان بوشهر این امر مهم را محقق کند.

وی بیان کرد: امروز در استان بوشهر تعامل خوبی بین دستگاه قضایی و مجموعه بسیج وجود دارد که با برنامه ریزی دقیق‌تر می‌توانیم شاهد کاهش بیشتر وقوع جرم در جامعه باشیم.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !