سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۴ فروشگاه عرضه کننده کود و سم غیر مجاز در دشتی پلمب شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتی از پلمب چهار واحد فروشگاه عرضه کود، سم و لوازم کشاورزی غیرمجاز در سطح شهرستان دشتی با حکم دادستانی خبرداد.

آخرین اخبار
۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

داریوش رزمی روز گذشته با اشاره به اجرای مستمر گشت‌های بازرسی و نظارت بر عرضه کالا و خدمات اظهار داشت: تعداد چهار واحد فروشگاهی که بصورت غیرمجاز در عرضه کود و سموم کشاورزی فعالیت داشتند با حکم دادستانی و پیگیری‌های اداره صمت شهرستان دشتی برخورد قانونی و پلمب شد.

رزمی عنوان کرد: از ابتدای سال جاری ۹۹ تا کنون ۲۵۰ واحد صنفی مورد بارزسی قرار گرفته است که از همین رو تعداد ۱۶ فقره پرونده تخلف صنفی در موارد مختلف نظیر گرانفروشی، عدم درج قیمت، نداشتن مجوز صنفی، تداخل صنفی و غیره تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتی گفت: در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده و به منظور علل کمبود اخیر سیمان، طی چندین بازدید از کارخانه سیمان مند دشتی جهت بررسی مسائل و مشکلات تولید و توزیع سیمان صورت گرفته که توانسته‌ایم بخشی از مشکلات روند توزیع سیمان بین عاملین شهرستان را جهت پخش در مراکز رضه خرده فروشی‌ها مرتفع و به روال عادی توزیع برگردد.

رزمی عنوان کرد: روزانه دو هزار تن سیمان از طرف کارخانه مند دشتی به عاملین توزیع داخل استان تحویل می‌گردد که میزان ۳۰۰ تن آن به عامیلن شهرستان دشتی اختصاص دارد.

وی اعلام کرد: در حال حاضر روند توزیع سیمان در سطح شهرستان بسیار مطلوب و کلیه عاملین به راحتی سهمیه‌های خود را جذب و به مصرف کنندگان عرضه می‌دارند.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !