سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیر کل تبلیغات اسلامی بوشهر:

ستاد اجرایی عملیات حاج قاسم سلیمانی در استان بوشهر کار خود را آغاز کرد

سروستانی گفت: در راستای گرامی داشت سالروز شهادت سردار سلیمانی در استان بوشهر ستاد اجرایی عملیات حاج قاسم در استان بوشهر تشکیل شد که در این طرح ملی با تفاهم سازمان تبلیغات اسلامی و مجموعه قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء در هشت محور خدمات به مردم ارائه می‌شود.

آرشیو اخبار
۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت الاسلام سروستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان  گفت: در راستای گرامی داشت سالروز شهادت سردار سلیمانی در استان بوشهر ستاد اجرایی عملیات حاج قاسم در استان بوشهر تشکیل شد که در این طرح ملی با تفاهم سازمان تبلیغات اسلامی و مجموعه قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء در هشت محور از جمله انفاق و کمک های معیشتی، دعا و استغفار، همراه کردن مردم در اجرا مصوبات ستاد ملی کرونا، آموزش همگانی پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ساماندهی فعالیتهای فرهنگی و مساعدت در امور بهداشت و درمان خدمات ارائه می‌شود.

حجت الاسلام سروستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان  گفت: طرح عملیات سردار سلیمانی با همکاری سایر دستگاه‌های فرهنگی مرتبط تا سالگرد شهادت این شهید برگزار خواهد شد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: بیش از ۴۰۰۰ مرکز فرهنگی اعم از هیات مذهبی، مساجد، موسسات و خانه های قرآنی، پایگاه فرهنگی اجتماعی محلات در این طرح بسیج شده اند.

وی بیان کرد: شناسایی اقشار آسیب پذیر در محلات با هدف انجام کمک‌های مومنانه و تولیدات رسانه ای از دیگر اهداف اصلی این طرح فرهنگی است.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !