سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تولید مواد پتروشیمی با تعطیلات کشور متوقف نمی‌شود

مدیر روابط عمومی و بین الملل پتروشیمی جم گفت: با توجه به تعطیلی دو هفته‌ای کشور از اول آذر ماه به دلیل محدودیت‌های کرونایی، خوشبختانه تولید مواد در پتروشیمی و تولید محتوا در رسانه‌ها متوقف نمی‌شود و همچنان ادامه دارد.

آخرین اخبار
۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

احسان پوری با بیان اینکه بیشتر کمک‌های پتروشیمی جم از طریق شورای راهبردی صورت می‌گیرد اظهار داشت: هدف ما برقراری ارتباط و تعامل با رسانه‌ها است و در روابط عمومی دو رویکرد مد نظر داریم که رویکرد اصلی ما رویکرد تعامل است و امروزه دنیا، دنیای تعامل و همکاری می‌باشد.

مدیر روابط عمومی و بین الملل شرکت پتروشیمی جم افزود: این اطمینان را به اصحاب رسانه‌ می‌دهم که بنده به عنوان یک شخص رسانه‌ای تا جایی که می‌توانم از رسانه‌ها حمایت می‌کنم.

وی عنوان کرد: شرایط رسانه‌ها و خبرنگاران را تماما درک می‌کنم چرا که خودم یک خبرنگار و رسانه‌ای بوده‌ام کار رسانه‌ها نیز به مانند پتروشیمی‌ها تولید است؛ ما مواد در زمینه پلی اتیلن تولید می‌کنیم و رسانه‌ها نیز روزانه تولید محتوای خبری دارند و این جریان بدون وقفه در حال جریان است، به عبارتی تولید محتوای رسانه‌ای همانند تولید مواد در پتروشیمی سخت است.

 پوری با بیان اینکه متاسفانه همیشه رسانه‌ها در کشور مظلوم واقع شده‌اند عنوان کرد: ما در این منطقه، موظف هستیم که از رسانه‌های محلی بیشتر حمایت کنیم و رسانه‌های محلی برای ما در اولویت هستند.

وی اظهار امیدواری کرد: امروز ما با اخلاق و تعامل رسانه‌ای با هم همکاری می‌کنیم و ان شالله این روند تعاملی ادامه دار خواهد بود. مایلیم هر از چند گاهی نشست‌های هم اندیشی برگزار شود تا دیدگاه‌ها را به هم نزدیک کنیم و ما از این موضوع حمایت می‌کنیم.

مدیر روابط عمومی پتروشیمی جم همچنین بیان داشت: روابط عمومی پتروشیمی جم با آغوش باز از رسانه‌ها استقبال می‌کند و انتظار داریم شفافیت‌ها و واقعیت‌ها منتشر شود.

پوری مطرح کرد: امروز همه از شرایط اقتصادی کشور خبر داریم و ما تا جایی که امکان دارد از رسانه‌ها حمایت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در این شرایط کشور باید با یکدیگر متحد شویم گفت: با توجه به تعطیلی دو هفته‌ای کشور از اول آذر ماه به دلیل محدودیت‌های کرونایی، خوشبختانه تولید مواد در پتروشیمی و تولید محتوا در رسانه‌ها متوقف نمی‌شود و همچنان ادامه دارد.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !