یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۲۶۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی در استان بوشهر پرداخت شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به توسعه طرح‌های اشتغال‌زایی در روستاهای استان گفت: در این راستا ۲۶۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی در استان بوشهر پرداخت شد.

آخرین اخبار
۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سعید زرین‌فر با تاکید بر نقش مهم تسهیلات اشتغال روستایی در اجرای طرح‌های تولیدی و اشتغال‌زایی اظهار داشت: اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی مورد توجه ویژه قرار دارد و از ظرفیت روستاها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات اعتباری اشتغال‌زایی بیان کرد: در این راستا ۲۶۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی در استان بوشهر پرداخت شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به تکمیل زنجیره تولید گوشت مرغ در استان بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر یکی از قطب‌های تولید گوشت مرغ است که امسال با تسهیلات اشتغال روستایی طرح تولید جوجه یک‌روزه و مرغ مادر افتتاح شد و به‌زودی کشتارگاه مدرن صنعتی طیور هم راه‌اندازی می‌شود.

زرین‌فر، توسعه گلخانه‌ها در استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: اجرای طرح‌های گلخانه‌ای در ۴ سال گذشته به ۲ برابر افزایش یافته و سطح زیر کشت طرح‌های آبزی‌پروری نیز امسال افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و اجرای طرح‌های عمرانی در استان بوشهر خاطرنشان کرد: در شرایط سخت اقتصادی که در تاریخ ایران بی‌نظیر بوده است کارهای بزرگی انجام شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های سدسازی، پروژه‌های آب شیرین‌کن تصریح کرد: در سال‌های اخیر پروژه‌های مهمی در راستای تحقق مطالبات مردم اجرا شده و این روند همچنان ادامه دارد.

زرین‌فر با بیان اینکه به مسئولیت باید به چشم امانت بنگریم افزود: مسئولیت در نظام اسلامی امانت و فرصت برای خدمتگذاری بیشتر به مردم است و عملکرد مسئولان بسیار مهم و حساس است.

در این مراسم ضمن معرفی مصدق کشاورزی به عنوان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه استان بوشهر از خدمات حمید رضا پناه قدردانی شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !