چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۱۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی استان بوشهر پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: در راستای رفع مشکلات نقدینگی واحدهای صنعتی استان بوشهر امسال تاکنون یک‌هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به ۲۶ واحد تولیدی بالای ۶۰ درصد فیزیکی پرداخت شده است.

آخرین اخبار
۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سیدحسین حسینی با تأکید بررفع موانع تولید اظهار داشت: در راستای تسریع رفع موانع تولید مرکز فوریت‌های رسیدگی به مشکلات تولید کنندگان در استان بوشهر آغاز به‌کار کرده است.

وی با بیان اینکه مرکز فوریت‌های رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان ایجاد شده است گفت: در این مرکز نمایندگان همه دستگاه‏‎های اجرایی حضور دارند و با بررسی مشکلات تولید زمینه رفع آنها را فراهم می‌کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی و معدنی خاطر نشان کرد: در راستای رفع مشکلات نقدینگی واحدهای صنعتی استان بوشهر امسال تاکنون یک‌هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به ۲۶ واحد تولیدی بالای ۶۰ درصد فیزیکی پرداخت شده است.

حسینی، با اشاره به پرداخت این تسهیلات توسط بانک‌های عامل افزود: این تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی تامین و پرداخت و برای تمدید مدت زمان استفاده از این تسهیلات درخواست‌های لازم ارائه شده است.

وی از مصوب شدن پرداخت تسهیلات بانکی پروژه‌های تولیدی و صنعتی گفت: تسهیلات بانکی برای پرداخت به طرح‌های تولیدی و حتی بالاتر از سهمیه تخصیصی در این بانک‌ها مصوب شده که امیدوارم بانک‌ها براساس برنامه تعیین شده پرداخت کنند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !