یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

در نشست مجمع نمایندگان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی بوشهر؛

مدیران قبل از تبدیل مسئله به معضل برای مردم چاره‌جویی کنند

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: منابع مالی و انسانی در اختیار مدیران دستگاه های اجرایی قرار دارد، آنها ضعف ها و قوت ها را می دانند و باید قبل از تبدیل مسائلشان به معضلی برای مردم بدنبال چاره جویی باشند.

آرشیو اخبار
۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در نشست مجمع نمایندگان استان بوشهر با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: ظرفیت های قابل توجهی در اختیار نمایندگان قرار دارد که می تواند برای پیشرفت استان و از میان برداشتن موانع توسعه کمک شایانی به مسئولین کند، وقتی مجریان نسبت به وظایفشان آشنا و اراده انجام کار داشته باشند می توانند بهترین استفاده را از ظرفیت های نمایندگان داشته باشند.

عبدالکریم جمیری  با اشاره به همدلی و همراهی بالای نمایندگان استان برای کاهش مشکلات مردم، افزود: نمایندگان استان بوشهر در این دوره در شاخص ترین کمیسیون های مجلس حضور دارند و می توانند در کنار مدیران اجرایی منشأ خیرات فراوانی برای استان باشند.

وی بیان کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی یکی از دستگاه های کلیدی است که باید از هم اکنون با هدف گذاری و برنامه ریزی مناسب نقش موثری در تنظیم بودجه سال آینده استان داشته باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر اظهار کرد: منابع مالی و انسانی در اختیار دستگاه های اجرایی قرار دارد، آنها در میدان کار هستند، ضعف ها و قوت ها را می دانند و باید قبل از تبدیل مسائلشان به معضلی برای مردم بدنبال چاره جویی باشند.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !