یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

یادآوری چند نکته به محمد دادفر؛

به جای رقص قلم پاسخگوی نتیجه تکرارتان باشید

شما به جای این ذوق زدگی های پوشالی و زحمت دادن به قلمتان برای کم کاری و فشلی و فرسودگی دولت متبوعتان که با تکرار شما بر سر کار آمد و وضعیت کنونی را باعث و بانی شده است باید پاسخگو باشید؛ چرا که شرایط کنونی کشور محصول بی تدبیری و عدم کارایی دولتمردان پیر تاجری است که سال ها آنچه خود داشتند ز بیگانه تمنا می کردند.

آرشیو اخبار
۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

شهید آوینی در نقدی که بر فیلم مادر علی حاتمی نوشت جمله طنزآلود تلخی دارد که این روزها بیشتر آن را درک می‌کنیم. «نمی‌دانم آن آشی که در سفارت انگلیس پخته بودند چه معجونی بود که همه را آش خور کرد، الا روزه دارها.»

سید شهیدان اهل قلم به درستی به چربی و شیرینی لقمه های حرام وسوسه انگیز سفره معاویه صفتان اشاره نمود که دل و دین و پای بسیاری خواص را در کشور ما لرزاند و متعاقب آن سر از ناکجا آباد اعتقادی درآوردند.

حال حکایت عده ای از اصلاح‌طلبان ما شده است؛ که در سال های نه چندان دور خود از بدنه نظام بودند و بعضاً چهره‌های موجه مذهبی به خود گرفته بودند، ولی نان وکالت در جمهوری اسلامی هم به کامشان خوش نیامد و سر درون دیگ آش بعضی ها بردند و وقتی بیرون آوردند دیگر آن افراد سابق نبودند.

شاید بسیاری از مردم خاطرات تلخ مجلس ششم و تحصن و خروج از حاکمیت تعدادی از وکلای مجلس و در راس آن  محمد دادفر، فاطمه حقیقت جو و حسین لقمانیان را از یاد برده باشند که تندروی و حمله به ارکان نظام آنها به جایی رسید که قوه قضاییه حکم بازداشتشان را صادر کرد. ولی با تدبیر مقام معظم رهبری جلوی اجرای حکم آنها گرفته شد.

محمد دادفر یکی از بانیان تحصن نمایندگان مجلس ششم و از اولین مستعفیان در اعتراض به رد صلاحیت‌ها بود که نامش بر تارک امضا کنندگان، نامه ننگینی است که با زیر سوال بردن ارکان اصلی نظام، رهبر جامعه را به نوشیدن جام زهر دعوت کرد.

ظهور و بروز این ورشکستگان سیاسی با اظهارنظرهای ساختار شکنانه در هوای انتخابات دور از ذهن نیست. خواه می خواهد انتخابات شورای شهر باشد، خواه ریاست جمهوری آمریکا.

با پیروزی جو بایدن قبله نمای آمال برخی افراطیون اصلاح طلب دوباره برخی از آقایان شانه به زلف کم پشت زده و تریبون اختیار کرده و از هول حلیم داخل دیگ افتادند و برای احیای برجام نافرجام مثال هایی زدند که «از قیاسش خنده آمد خلق را.»

دادفر در اظهار نظری تامل برانگیز بیان داشته است که ما با صدام و طالبان و عربستان کنار آمده و صلح کرده ایم و در ادامه نسخه صلح با آمریکا را پیچیده و بیان نمود شهادت سردار سلیمانی را بهانه ی بستن درهای کشور نکنیم.

آقای دکتر! حافظه تاریخی شما را چه شده سخن راهبردی خمینی کبیر را از یاد برده اید که فرمود:« اگر از صدام بگذریم، اگر مسأله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت های امریکا بگذریم از ال سعود نخواهیم گذشت. ان‌شاالله اندوه دلمان را را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و ال سعود برطرف خواهیم کرد.» و اکنون به دستور همان پیر روشن ضمیر بغض و کینه انقلابی مان را در سینه نگه داشته ایم.

جناب خروج! سوادتان نم کشیده که فرق بین قطعنامه و آتش بس و صلح را نمی دانید یا خود را ملزم کرده اید که در هر شرایطی از قافله مهمل بافان عقب نمانید؛ برای شما که وکیل مردم بوده و دوباره سودای آن را به سر دارید انتخاب و اظهار چنین واژگانی بعید است.

جمله شهادت سردار سلیمانی را ناموسی نکنید با اندکی تغییر در سیاهه شما هویدا شده است. باید خدمتتان عرض کنیم که اتفاقاً بحث کاملاً ناموسی است؛ چرا که همین دموکرات هایی که بسیار به سمبلشان شبیه هستند داعش را پدید آوردند و قصدشان وطن و ناموس ما بوده و هست.

آیا حاضرید درب حیاطتان را به روی آشوبگران باز کنید.

ذوق زدگی و رقص دلدادگان غرب را یک بار در خیابان دیدیم برای هفت پشتمان کافی است. هر کسی افسار امور ایالات متحده را به دست بگیرد برای ما مهم نیست و آدم عاقل می داند که جنگ با دشمن نقابداری که پنجه چدنی اش را زیر دستکش مخملی پنهان کرده سخت تر از دشمن عیان قمارباز خواهد بود.

شما به جای این ذوق زدگی های پوشالی و زحمت دادن به قلمتان برای کم کاری و فشلی و فرسودگی دولت متبوعتان که با تکرار شما بر سر کار آمد و وضعیت کنونی را باعث و بانی شده است باید پاسخگو باشید؛ چرا که شرایط کنونی کشور محصول بی تدبیری و عدم کارایی دولتمردان پیر تاجری است که سال ها آنچه خود داشتند ز بیگانه تمنا می کردند.

نیما دشتی

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !