یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بعداز 12 سال؛

پروژه اتوبان اهرم به برازجان همچنان در انتظار تامین اعتبار

فرماندار اهرم گفت: در بازدید یک‌ماه گذشته معاون وزیر راه و‌استاندار بوشهر از پروژه قول مساعد جهت تامین قیر آن داده شد که در صورت تامین قیر حدود ۱۶ کیلومتر از مسیر آسفالت و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

آرشیو اخبار
۱۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

جاده اهرم به  برازجان به دلیل کم عرض و ناهموار بودن مسیر صفت جاده مرگ دارد و سالانه تعدادی از هموطنان در این محور جان خود را بر اثر سانحه تصادف  از دست دادند.

یکی از مصوبات استانی دولت در سال ۸۶ احداث بزرگراه اهرم به برازجان بود که با گذشت قریب به ۱۲ سال همچنان به دلیل کمبود اعتبار مغفول مانده است.

این بزرگراه، چهار خطه به طول ۵۴ کیلومتر دارای چهار تقاطع غیر همسطح و دو پل است که در حال حاضر  مراحل زیر سازی و ساخت پل ها در حال انجام است و تکمیل آن نیاز به اعتبار دارد.

عبدالحسن رفیعی پور فرماندار تنگستان در گفتگو با خبرنگار سپاس با اشاره به اتوبان اهرم به برازجان، اظهار کرد: پروژه اتوبان اهرم  به برازجان علیرغم مشکلات اعتباری، در حال حاضر فعال است که در مرحله زیرسازی و تکمیل پل‌ها در مسیر هستیم.

فرماندار تنگستان گفت: در این پروژه حدود ۱۶ کیلومتر از مسیر اهرم  برازجان آماده آسفالت است که در محدوده روستای سمل تا شهر آباد  قرار دارد، به لحاظ پیشرفت کار مرحله زیر سازی را به اتمام رسانده و با تامین اعتبار به زودی آسفالت خواهد شد.

رفیعی پور افزود: در بازدید یک‌ماه گذشته معاون وزیر راه و‌استاندار بوشهر از پروژه قول مساعد جهت تامین قیر آن داده شد که در صورت تامین قیر حدود ۱۶ کیلومتر از مسیر آسفالت و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: قسمتی از این پروژه در غرب روستاهای اشکالی و محمود احمدی  واقع شده که در سالهای گذشته  بخش زیادی از آن زیرسازی شده است و‌ باقیمانده پروژه نیز در مرحله زیر سازی و آماده سازی پل ها است.

فرماندار تنگستان ابراز کرد: با توجه به افزایش قیمت ها اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل این پروژه ملی مشخص نیست و  در هر صورت تلاش ما به سمتی است تا بتوانیم در آینده شاهد تحقق اهداف و بهره برداری این پرژه باشیم.

ضروری است فرماندار تنگستان  به عنوان نماینده عالی دولت و سایر مسولان محلی و استانی هر چه سریعتر پیگیر لازم برای تخصیص اعتبارات لازم از تمام ظرفیت های بودجه ای برای تکمیل این محور تلاش خود را دوچندان کنند تا بیش از این شاهد حوادث جاده ای نباشیم و رضایت مندی مردم، شوراها و دهیاران را درپی داشته باشد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !