یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۳۱میلیارد ریال جهیزیه بین نوعروسان نیازمند استان بوشهر توزیع می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: همزمان با سالروز میلاد حضرت نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) ۳۱۲ فقره جهیزیه به ارزش بیش از ۳۱ میلیارد ریال بین نوعروسان مددجوی استان بوشهر توزیع می‌شود.

آخرین اخبار
۰۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

احمد لطفی در نشست با مدیران کمیته امداد استان بوشهر با تبریک هفته وحدت و میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) اظهار داشت: رسیدگی به نیازمندان در ابعاد گوناگون مورد توجه قرار دارد و در این راستا کمک‌های معیشتی و سبدهای غذایی بین نیازمندان همواره توزیع می‌شود.

وی یکی از رسالت‌های مهم کمیته امداد را تامین کمک هزینه ازدواج جوانان تحت حمایت دانست و گفت: کمک به تامین جهیزیه و هزینه ازدواج مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند از جمله اقدامات حمایتی این نهاد برای تحکیم بنیان خانواده است.

لطفی میزان کمک‌های پرداختی ازدواج به نیازمندان را “در ۷ ماه امسال بیش از ۳۶۶ فقره دانست و تصریح کرد: این کمک‌ها به ارزش ۲۱ میلیارد ریال در زمینه کمک به امر ازدواج جوانان تحت حمایت به‌صورت  جهیزیه کالا و نقدی بلاعوض پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه “از این میزان پرداختی بیش از  ۷ میلیارد ریال آن از محل مساعدتهای مردمی بوده است” خاطرنشان کرد: همزمان با سالروز میلاد حضرت نبی اکرم (ص) وامام جعفر صادق(ع) ۳۱۲ فقره جهیزیه کالا به ارزش بیش از ۳۱ میلیارد ریال بین نوعروسان مددجوی استان بوشهر توزیع می‌شود.

لطفی “تأمین مخارج ازدواج و جهیزیه را یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اصلی نیازمندان در شرف ازدواج دانست و عنوان کرد: کمیته امداد با حمایت و کمک خیران می‌تواند خدمات بهتری به این قشر از جامعه ارائه دهد و موجبات تشکیل زندگی مشترک این مددجویان را فراهم کند.

وی با تاکید بر اینکه “گرانی اقلام جهیزیه کار خانواده‌ها را برای فراهم کردن شرایط ازدواج فرزندانشان بسیار سخت کرده است” افزود: از مردم نیکوکار استان، فعالان عرصه خیر و احسان و تولید کنندگان لوازم خانگی درخواست می‌شود در این زمینه به یاری همشهریان نیازمند خود آمده و زمینه را برای جاری شدن سنت رسول مکرم اسلام (ص) فراهم کنند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !