یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

برنامه‌های استان بوشهر ویژه “۱۳ آبان” باید در فضای مجازی دنبال شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: هرگونه تجمع و برپایی مراسم در فضای حقیقی در روز ۱۳ آبان در استان بوشهر ممنوع است و برگزاری این آیین در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی باید مورد توجه قرار بگیرد.

آخرین اخبار
۰۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مجید خورشیدی در جلسه ستاد مدیریت کرونا استان بوشهر با اشاره به افزایش مبتلا به کرونا و فوتی‌های این بیماری در سراسر کشور و شکنندگی این ویروس در بیشتر استان‌ها از جمله بوشهر اظهار داشت: هر گونه تجمعی در راستای مقابله با کرونا در قالب مراسم‌های مختلف ممنوع است.

وی، با تاکید بر ممنوع  بودن تشکیل جلسات غیر ضروری ادارات و دستگاه‌های اجرایی افزود: با توجه به در پیش‌رو بودن ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی برای شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا، هرگونه تجمع و مراسم در فضای حقیقی در روز ۱۳ آبان در استان بوشهر ممنوع است و برگزاری این آیین در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی باید مورد توجه قرار بگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به مراسم‌های ختم، تشییع، جشن‌ها خاطرنشان کرد:مراسم تشییع اموات باید با تعداد محدودی برگزار شود  و در آرامستان‌ها مشایعت کنندگان باید کمتر از ۲۰ نفر باشند.

خورشیدی، ممنوعیت نصب چادر در سواحل استان بوشهر را از دیگر مصوبات دانست و بیان کرد:  نظارت بر ممنوع بودن نصب چادر در سواحل و تفریحگاه‌های استان بوشهر شبانه‌روزی است و با افراد خاطی برخورد می‌شود.

وی، با تاکید بر همکاری شهرداری‌ها و اعضای شوراهای اسلامی در اطلاع رسانی در ممنوعیت برپایی چادر در تفرجگاه‌ها و سواحل استان بوشهر گفت: ممنوع بودن برپایی چادر در تمامی مبادی ورودی به استان بوشهر و شهرها، باید اطلاع رسانی شود تا این مهم مورد توجه مسافران و گردشگران قرار بگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ابعاد گوناگون نسبت به گذشته بهتر شده است تصریح کرد: تا زمانی که رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمامی نقاط استان بوشهر به صورت ۱۰۰ درصدی ایجاد نشود نگرانی و خطر ابتلا به کرونا وجود دارد.

خورشیدی، استفاده از ماسک را مهم‌ترین موارد از رعایت پروتکل بهداشتی دانست و بیان کرد: هر چند این مهم در استان بوشهر نسبت به گذشته بهبود یافته ولی تا رسیدن به نقطه  مطلوب  و رعایت ۱۰۰ درصدی فاصله است که باید این مهم مورد توجه همه مردم قرار بگیرد.

وی با تاکید بر نقش فعالان شبکه‌های اجتماعی و فضاهای مجازی در فرهنگ سازی استفاده از ماسک و خطرات ابتلا به کرونا خاطر نشان کرد: از مسئولان گروه‌های فضاهای مجازی، اعم از پیام‌رسان‌های واتساپ، اپلیکیشن و سایر پیام‌رسان‌های داخلی در خواست می‌شود؛ در چندین مورد روزانه در استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌ها به مخاطبان متذکر شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !