یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

هیچکدام از شهرهای استان بوشهر جزو ۴۳ شهر کرونازده و بحرانی نیست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه "خوشبختانه در روز دوشنبه فوتی کرونایی در استان بوشهر ثبت نشد" گفت: هیچکدام از شهرهای استان بوشهر جزو ۴۳ شهر کرونازده و بحرانی نیست.

آخرین اخبار
۰۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سعید کشمیری از پرداخت معوقات پرستاران خبر داد و اظهار داشت: برای پرداخت معوقات پرستاران استان بوشهر تأمین اعتبار شده که ۳ ماه  فصل بهار به‌زودی پرداخت می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهربا بیان اینکه “این معوقات شامل کارانه و اضافه کار پرستاران است” گفت: با پرداختی که چند روز آینده وزارت بهداشت خواهد داشت سعی می‌شود معوقات پرستاران مربوط به فصل تابستان پرداخت شود.

وی،  با بیان اینکه “خوشبختانه در روز دوشنبه فوتی کرونایی در استان بوشهر ثبت نشد” افزود: پس از چند ماه فوتی کرونایی خوشبختانه امروز ثبت نشد که خبر امیدبخش محسوب می‌شود، هرچند ممکن است فردا اتفاقات دیگری رخ دهد.

کشمیری، با تاکید بر رعایت مردم برای مصون ماندن از بیماری کرونا تصریح کرد: اکنون تعدادی از بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) بستری و تعدادی از آنها بد حال هستند که ممکن است بیماران بد حال در روزهای آینده بدحال‌تر شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با اشاره به بستری ۳۰۰ بیمارکرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: ۵۰ درصد این بیماران در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر در مرکز استان بستری هستند.

وی، با بیان اینکه “روزانه بین ۴۰ تا ۵۰ نفر بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری می‌شوند” افزود: این مهم نشان می‌دهد که ابتلا به کرونا در سطح استان بوشهر وجود دارد.

دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر از وضعیت قرمز کرونایی ۵۰ درصد شهرستان‌های ۱۰ گانه استان خبر داد و بیان کرد: هر هفته این مهم با توجه به آمارهای ثبت شده در حال تغییر است.

کشمیری با اشاره به بحرانی بودن وضعیت ۴۳ شهر کرونازده  و اعمال محدودیت‌ها تصریح کرد: هیچکدام از شهرهای استان بوشهر جز این ۴۳ شهر بحرانی و کرونازده نیستند؛ در این شهرها محدودیت‌های ویژه‌ای اعمال شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، از تعطیلی برخی مشاغل در شهرهای بحرانی کشور خبر داد و گفت: در استان بوشهر در این هفته مدارس به جز ۲ شهرستان به صورت غیرحضوری است، و رستوران‌ها، چایخانه‌ها و برخی مشاغل در استان بوشهر محدودیت‌هایی اعمال می‌شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !