یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مقدمات برگزاری رزمایش پرتویی نیروگاه بوشهر فراهم می‌شود

استاندار بوشهر از تدوین برنامه اجرایی رزمایش پرتویی نیروگاه بوشهر خبر داد و گفت: در صورت بهبود وضعیت شرایط کرونایی، امسال رزمایش تخلیه، اسکان و رصد، پایش و رفع آلودگی در بوشهر اجرا می‌شود.

آخرین اخبار
۰۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم گراوند در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان بوشهر با اشاره به نقش مهم فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در مصون نگه‌داشتن مردم در برابر حوادث و وقایع اظهار داشت: ترویج فرهنگ پدافند غیرعامل نقش مهم و تاثیرگذاری در پیشگیری از حوادث و مصون نگه داشتن جامعه از بلایا است.

وی، با بیان اینکه استان “بوشهر از ظرفیت‌های مهم، حساس و ملی برخوردار است” تاکید کرد: جلوگیری از حوادث یکی از مهم‌ترین برنامه‌های پدافند غیرعامل است که در این راستا طرح جامع پدافند غیرعامل استان بوشهر در حال تدوین و آماده‌سازی است.

استاندار بوشهر با قدردانی از همه دستگاه‌های اجرایی، نظامی، انتظامی در همدلی اجرای طرح‌ها و برنامه‌های پدافند غیرعامل تصریح کرد: با توجه به تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر، در بوشهر هم این طرح در حال تهیه و تدوین است که پس از تایید نهایی عملیاتی می‌شود.

گراوند با اشاره به تبعات و آثار کرونا در ابعاد گوناگون و بروز مشکلات در جامعه افزود: برگزای رزمایش پرتویی نیروگاه هسته‌ای در بوشهر به وضعیت شرایط کرونایی وابسته است.

وی، از تدوین رزمایش  پرتوی پدافند غیرعامل در بوشهر خبر داد وگفت:در صورت بهبود وضعیت شرایط کرونایی، امسال رزمایش تخلیه، اسکان و پناه‌دهی، رصد، پایش و رفع آلودگی در بوشهر برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !