دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

کشف بیش از ۱۸ تن مواد مخدر در استان بوشهر

استاندار بوشهر از کشف بیش از 18 تن مواد مخدر در استان بوشهر در سال گذشته خبر داد.

آخرین اخبار
۰۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم گراوند در نشست با فرمانده مرزبانی ناجا با تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت روز مرزبانی، اظهار داشت: این میزان مواد مخدر کشف شده می‌تواند میلیون‌ها نفر را در معرض آسیب خانمان‌سور قرار می‌دهد که  در این عرصه نقش مرزداران حائز اهمیت است.

استاندار بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در مقابله با سوداگران مرگ در خشکی و خلیج فارس، مرزبانان شبانه‌روز تلاش می‌کنند و به توفیقاتی دست یافته‌اند.

وی با بیان اینکه ترانزیت مواد مخدر قاچاقچیان از خشکی به دریا سوق یافته است افزود: مرزبانان و دریابانان استان بوشهر با تلاش شبانه‌روزی، قاچاقچیان را ناکام گذاشته‌اند و اکنون استان بوشهر در عرصه مبارزه با موادافیونی از جایگاه ممتازی برخوردار است.

گراوند گفت: در تخصیص منابع اعتباری باید به جایگاه  استان‌ها در امنیت ملی توجه شود که در این راستا عسلویه، خارگ، همجواری با کشورهای خلیج فارس از ویژگی‌های استان بوشهر است که باید در تخصیص منابع اعتباری به این ظرفیت‌ها توجه شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه یک سوم مرزدریایی کشور در استان بوشهر قرار دارد تصریح کرد: از دو هزار و ۷۰۰ کیلومتر مرز دریایی کشور بیش از ۹۳۰ کیلومتر آن در استان بوشهر قرار دارد که طولانی‌ترین مرز دریایی با خلیج فارس در این استان است.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !