شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نخستین رادیو اینترنتی حوزه شهری استان بوشهر راه‌اندازی شد

نخستین رادیو اینترنتی (حوزه شهری) استان بوشهر در شهر جدید عالیشهر در راستای معرفی مشکلات، کمبودها و ظرفیت‌های اجتماعی و فرهنگی راه‌اندازی شد.

آخرین اخبار
۰۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

طراح رادیو اینترنتی شهر جدید عالیشهر بوشهر با اشاره به راه‌اندازی نخستین رادیو اینترنتی(حوزه شهری) استان بوشهر در شهر جدید عالیشهر اظهار داشت: در این رسانه از ظرفیت نخبگان، فرهیختگان، نویسندگان، هنرمندان و همه اقشار مختلف استفاده می‌شود.

فاطمه بحریاری با بیان اینکه نخستین رادیو اینترنتی(حوزه شهری) توسط دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر راه‌اندازی شده است افزود:در این رسانه ضمن بازگویی خاطرات، در ارائه، شناسایی و معرفی مشکلات، کمبودها، ظرفیت‌های اجتماعی و فرهنگی تلاش می‌شود.

مشاور اجتماعی و فرهنگی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با بیان اینکه در این رادیو  به فعالیت‌ها، حوزه‌های زیر ساختی و فعالیت‌های اجتماعی توجه ویژه می‌شود گفت: در رادیو اینترنتی عالیشهر بوشهر در عرصه سراهای محله، مدارس اجتماع‌محور، گذر فرهنگ و هنر، دورهمی‌های محله محوری، رویدادهای شهری، مشارکت‌های اجتماعی، معرفی جوانان موفق، شهر دوستدار کودک، هویت بخشی،گسترش فضاهای کسب و کار اجتماعی و کارگاه‌های کارآفرینی صحبت می‌شود.

وی با بیان اینکه این رادیو نقش مهمی در پرکردن اوقاف فراغت مردم و جلوگیری از تجمعات در راستای مقابله با کرونا دارد به تولیدات آن پرداخت و خاطرنشان کرد: تولید پادکست با موضوعات، توسعه روابط انسانی، فردی(خودشناسی)،محلی، شکوفایی استعدادها، معرفی مهارتهای زندگی، ارتباط همسایگی، حقوق شهروندی در رادیو اینترنتی عالیشهر بوشهر توجه ویژه می‌شود.

بحریاری، مصاحبه با شهروندان و کارشناسان را در اولویت برنامه‌های این رادیو  دانست و بیان کرد:گزارش‌های طنز، پخش موسیقی‌های محلی و خیام خوانی، لطیفه‌گویی و  پخش شعرهای طنز همراه با آموزش گویش محلی از دیگر ویژگی‌های این رادیو است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !