دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مسئولان در کنترل گرانی قیمت کالاها تدابیر موثری اعمال کنند

امام جمعه بوشهر با تاکید بر کنترل گرانی قیمت‌ها به ویژه در حوزه کالاهای اساسی گفت: مسئولان در این عرصه تدابیر کارآمدتر و نظارتی موثر و مناسب داشته باشند.

آخرین اخبار
۰۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) به هفته وحدت پرداخت و با تبریک این هفته و میلاد با سعادت پیامبرگرامی اسلام حضرت محمد(ص) اظهار داشت: وحدت بین تمامی مسلمانان یک اندیشه راهبردی، نماد بصیرت، هوشمندی، عمل به قرآن و سنت پیامبر گرامی اسلام (ص) است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه دشمنان با تمام وجود در پی ایجاد تفرقه و اضمحلال جهان اسلام هستند افزود: ایجاد اختلاف و تفرقه میان مسلمانان از اهداف مهم دشمنان به ویژه جهان استکبار است که در این راستا باید مسلمانان بر اتحاد و انسجام خود بیافزایند.

امام جمعه بوشهر با اشاره به ورود بنیاد مستضعفان در رسیدگی به آسیب دیدگان در حادثه آتش سوزی بازارچه دیلم خاطرنشان کرد: صمیمانه از بنیاد مستضعفان و رئیس این نهاد در توجه و حمایت‌های بی‌دریغ از مردم آسیب دیده در آتش سوزی بازارچه شهر دارالمومنین دیلم قدردانی می‌کنم.

صفایی بوشهری با تاکید بر تسریع در رسیدگی به مشکلات آسیب دیدگان در این حادثه افزود: امیدوارم دیگر نهادهایی که مسئولیت مستقیم در امور حمایتی دارند به وظیفه خود در قبال این آسیب دیدگان عمل کنند و در این راستا از استاندار بوشهر، امام جمعه و سپاه، بسیج، فرماندار، شورای شهر، شهردار و مسئولان محلی دیلم تقدیر می‌شود.

وی با گرامیداشت ۱۳ آبان روز دانش‌آموز و مبارزه با استکبار جهانی تصریح کرد: ۸ آبان ماه روز نوجوان، ۱۳ آبان ماه روز دانش‌آموز و مبارزه با استکبار جهانی از جایگاه مهمی در انقلاب اسلامی برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تبریک ایام یاد شده و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از تمامی مسئولان خواست توجه ویژه به جوانان و نوجوانان در تمامی عرصه‌های تربیتی، آموزشی و تفریحات سالم و ورزشی و خدمات عمومی، امید آفرینی و آینده‌پژوهی داشته باشند.

امام جمعه بوشهر با تاکید برتامین نفت سفید مردم در نقاط مختلف استان خاطرنشان کرد: از مسئولان توزیع منابع انرژی به ویژه نفت سفید تقاضا می‌شود در عرصه توزیع سریع و قابل دسترس نفت سفید در تمام نقاط استان برنامه‌ریزی و به طور جهادی عمل کنند تا در فصل سرما در این شرایط کرونایی مردم دچار مشکل نشوند.

صفایی بوشهری با تاکید بر کنترل گرانی قیمت‌ها و توجه ویژه در تامین مایحتاج عمومی مردم و با بیان اینکه همه مردم از اوضاع افسار گسیخته گرانی‌ها و عدم تدبیر و نظارت بر قیمت کالاها گلایه بسیار دارند افزود: از مسئولان اجرایی و نظارتی استان تقاضا می‌شود در کنترل گرانی قیمت‌ها به ویژه کالاهای اساسی تدابیر کارآمدتر و نظارتی مؤثر و مناسب داشته باشند.

وی با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی کادر درمانی، پزشکی و پرستاری در رسیدگی به بیماران کرونایی تاکید کرد: مسئولان در تجهیز امکانات بیمارستانی و توسعه آن و توجه ویژه به امور کادر پزشکی و درمان، در مدیریت بهداشت اجتماعی مبارزه با این بیماری تدبیر و مدیریتی کارآمد داشته باشند و اعمال کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر مراعات امور بهداشتی همه مردم در مقابله با کرونا را امری مهم و ضروری دانست و بیان کرد: از همه مردم  تقاضا می‌شود برای مقابله با کرونا به توصیه‌های بهداشتی و درمانی توجه داشته و کاملا مراعات کنند تا از  ابتلا به بیماری کرونا مصون بمانند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !