دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۳.۷ تن مواد مخدر با تلاش پلیس استان بوشهر کشف شد

رئیس پلیس استان بوشهر از انهدام باندهای مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: در نیمه نخست امسال ۳.۷ تن انواع مواد مخدر کشف شد که عمده آن تریاک و مواد صنعتی است.

آخرین اخبار
۰۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار خلیل واعظی ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، با بیان اینکه این نیرو ۲ مأموریت مهم و عمده در عرصه مقابله با مواد مخدر دارد اظهار داشت: پیشگیری از اعتیاد و کشف مواد مخدر از رسالت‌های نیروی انتظامی در عرصه مقابله با مواد افیونی مخدر است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کاهش ۷ درصدی جرم در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و بیان کرد: این مهم با همکاری دستگاه‌های مختلف محقق شده است.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به اینکه ۹۲ درصد از جرایم به وقوع پیوسته کشف شده است گفت: بر اساس برنامه‌ریزی این مهم در نیمه دوم امسال افزایش خواهد یافت.

وی، با اشاره به اینکه جرم سرقت در استان بوشهر در مقایسه با میانگین کشوری پایین است افزود: کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی نقش مهمی در صلح و سازش با دعوا طرفین دارند که از ۲ هزار پرونده تشکیل شده در کلانتری‌ها بیش از ۸۹ درصد آنها به صلح و سازش ختم شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر آمار تماس با فوریت‌های پلیسی در شش ماه امسال را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: در این مدت ۳۰۵ هزار بار تماس تلفنی برقرار شد که بخشی منجر به مشاوره و راهنمایی و برخی هم به عملیات پلیسی منجر می‌شود.

سردار واعظی با اشاره به کشف جرایم فضای مجازی تصریح کرد: در نیمه نخست امسال کشف جرایم در فضای مجازی ۵۸ درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است.

رئیس پلیس استان بوشهر با تاکید بر توجه به مقابله با کرونا افزود: با توجه به افزایش مسافرت‌ها به استان بوشهر برای مقابله با کرونا باید محدودیت‌هایی در اواخر هر هفته اعمال شود.

وی، از انهدام باندهای مواد مخدر در استان بوشهر خبر داد و گفت: در  نیمه نخست امسال ۳٫۷ تن انواع مواد مخدر کشف که عمده آن تریاک و مواد صنعتی است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اجرای طرح امنیت اجتماعی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در نیمه نخست امسال ۶۹۴ طرح امنیت اجتماعی در مقابله با سوداگران مرگ اجرا و با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان برخورد شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !