دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۲۷۰۰کیلومتر راه روستایی کشور در قالب طرح “ابرار” افتتاح شد

قائم‌مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور با اشاره به تکمیل و افتتاح طرح‌ها بر اساس برنامه زمان‌بندی در شرایط سخت اقتصادی و تحریم گفت: در نیمه دوم مهرماه ۲ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ابرار افتتاح شد.

آخرین اخبار
۰۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

داریوش امانی در آغاز طرح راهداری زمستانی در شهرستان گناوه با بیان اینکه “در این طرح تمام راهدارخانه‌ها برای خدمات رسانی به رانندگان در جاده‌ها تجهیز شده است” اظهار داشت: در این راستا ۹۴۰ راهدارخانه با بیش از ۹ هزار دستگاه‌ ماشین‌آلات برای حضور در طرح راهداری زمستانی آماده شده است.

وی، از کاهش تلفات در تصادفات جاده‌ای در کشور خبر داد و بیان کرد: در نیمه نخست امسال ۱۶٫۵ درصد فوتی‌ها در حوادث جاده‌ای نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور عامل کاهش تصادف جاده‌ای را رعایت قانون و مقررات رانندگان، اجرای پروژه‌های زیرساختی و رفع نقاط حادثه‌خیز دانست و تصریح کرد: در نیمه نخست امسال ۲۷۰ نقطه پرتصادف در جاده‌های کشور رفع خطر شده است.

امانی با اشاره به اجرای طرح‌های رفع نقاط حادثه‌خیز در ۵۰۰ نقطه جاده‌ای از اجرای طرح پرداخت عوارض الکترونیکی  در آزادراه‌های کشور خبر داد و بیان کرد: هم‌اکنون سیستم پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه‌ها در محور تهران – قم- کاشان – اصفهان نصب شده‌ و  آزاد راه قزوین-رشت تا ۲ ماه دیگر به طور کامل از این سیستم برخوردار می‌شود.

وی با اشاره به تکمیل و افتتاح طرح‌ها بر اساس برنامه‌زمان‌بندی در شرایط سخت اقتصادی و تحریم گفت: در نیمه دوم مهرماه ۲ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه روستایی در قالب طرح  اقدام برای راه‌های اولویت‌دار روستایی «ابرار» افتتاح شد و این در حالی است که پروژه‌های بازسازی ناشی از سیل نیز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !