دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۲۳۰۰ واحد مسکونی در اجرای طرح ملی مسکن در استان بوشهر ساخته می‌شود

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر از واگذاری زمین برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: ۲ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی در اجرای طرح ملی مسکن در استان بوشهر ساخته می‌شود.

آخرین اخبار
۰۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حمید حیدری بریدی با اشاره به ساخت مسکن ویژه مددجویان اظهار داشت: در راستای انعقاد تفاهم‌نامه با کمیته امداد استان بوشهر ۳۵ واحد مسکونی ویژه مددجویان ساخته می‌شود

وی با بیان اینکه اعتبارات ساخت این واحدها از ردیف‌ها و محل‌های اعتباری گوناگون تامین شده است گفت: برای ساخت ۳۵ واحد مسکونی مددجویی یاد شده برای هر واحد ۲۵ میلیون تومان از محل صندوق توسعه ملی و همین میزان از سوی کمیته امداد به صورت بلاعوض تامین شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر از تخصیص ۵۰ میلیون تومان وام کم بهره برای ساخت هر واحد مسکونی خبر داد و بیان کرد: در مجموع ساخت هر واحد مسکونی یاد شده ۱۰۰ میلیون تومان هزینه دارد که برای ۳۵ واحد مسکونی مددجویی ۳٫۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری می‌شود.

حیدری با اشاره به اجرای طرح ملی مسکن در استان بوشهر خاطرنشان کرد: ۲۳۰۰ واحد مسکونی در اجرای طرح ملی مسکن در استان بوشهر ساخته  می‌شود.

وی با بیان اینکه زمین برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در ۱۲ شهر استان بوشهر واگذار شده است تصریح کرد: تاکنون حدود ۳ هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان بوشهر ثبت نام کرده‌اند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر از اجرای طرح اقدام ملی مسکن  شهرهای مختلف استان خبر داد و افزود:  در اجرای طرح اقدام ملی مسکن سهم استان بوشهر ساخت ۲۳۰۰ واحد مسکونی است که بر اساس برنامه تعیین شده ساخته می‌شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !