شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پرداخت مطالبات کارگران شهرداری بوشهر باید در اولویت قرار بگیرد

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تأکید بر لزوم تسریع پروژه‌های عمران شهری گفت: تعلل در اجرای پروژه‌های عمران شهری قابل پذیرش نیست و در این راستا باید پرداخت مطالبات و حقوق به‌موقع کارگران شهرداری بوشهر نیز در اولویت قرار بگیرد.

آخرین اخبار
۰۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مهرداد ستوده روزگذشته در بررسی طرح‌های عمران شهری بوشهر با تاکید بر تسریع اجرای این پروژه‌ها اظهار داشت: در راستای تحقق مطالبات مردم، پروژه‌های مهم و متعددی در شهر بوشهر عملیاتی شده که تسریع در اجرای آنها امری مهم و ضروری است.

وی، با اشاره به تامین اعتبارات لازم برای تزریق در پروژه‌های عمرانی گفت: حمایت‌های لازم برای تخصیص اعتبارات در پروژه‌های عمران شهری بوشهر مورد توجه است ولی روند فعلی اجرای این پروژه‌ها باید تسریع یابد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع و تکمیل با کیفیت پروژه‌های در دست ساخت، از پرداخت تمام هزینه‌های ساخت تقاطع غیرهمسطح شهید مطهری بوشهر خبر داد و تاکید کرد: این پروژه هیچگونه هزینه پرداخت نشده ندارد و در تامین اعتبار این پروژه هم مشکلی نیست.

وی با تاکید بر تسریع اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید مطهری بوشهر و انتقاد از تعلل پیمانکار این پروژه گفت: شهرداری بوشهر و پیمانکار باید با تلاش شبانه‌روزی پروژه یاد شده را بر اساس برنامه زمانبندی تکمیل و افتتاح کند.

ستوده با تاکید بر افزایش تیم‌های عملیاتی برای تسریع در تکمیل آن افزود: مجری پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید مطهری بوشهر باید با اکیپ‌های تخصصی توانمند و معتمد فرایند تکمیل این پروژه را سرعت دهد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر از تامین اعتبار تکمیل فازهای بعدی پارک بزرگ لیان به‌صورت ۵۰ درصدی خبر داد و گفت: کمک‌های استانداری به پروژه‌های عمران شهری بوشهر مورد توجه است که تسریع در تکمیل این پروژه‌های مورد تاکید است.

وی، تعیین تکلیف پروژه چرخ فلک، مسیر راست‌گرد ورودی شهر و توجه شهرداری به پرداخت مطالبات کارگران شهرداری بوشهر را ضروری دانست و خواستار توجه به زیباسازی و مسیر ورودی بوشهر شد.

ستوده  از تامین اعتبار تکمیل پروژه‌های عمران شهری بوشهر خبر داد و تاکید کرد: اعتبارات پروژه‌های عمران شهری از محل‌ها و ردیف‌های مختلف استانی تامین و پرداخت می‌شود که تسریع در اجرای آنها ضروری است.

شهردار بوشهر هم، آمادگی خود و مجموعه شهرداری برای انجام سریع، باکیفیت، قانونمند و شبانه روزی پروژه‌های نیمه کاره، معطل مانده را اعلام کرد و اظهار داشت: باید کارها را با سرعت و کیفیت به انجام برسانیم و پیمانکاران باید به تعهدات خود عمل کنند.

حسین صالحیان به پروژه تقاطع غیرهمسطح شهیدمطهری پرداخت و گفت: تمام مطالبات پیمانکار این پروژه پرداخت شده، و پیمانکار پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید مطهری باید برای تکمیل آن براساس برنامه تعریف شده تلاش کند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !