یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

سه هزار و ۴۴۴ شکایت مردمی از اصناف بوشهر رسیدگی شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در ۶ ماه نخست امسال تعداد سه هزارو ۴۴۴ شکایت مردمی در زمینه عرضه کالا و خدمات در حوزه اصناف این استان بررسی و رسیدگی شد.

آخرین اخبار
۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سید حسین حسینی اظهار داشت: بر اساس بررسی‌های کارشناسی واحد رسیدگی به شکایات مردمی این سازمان از مجموع گزارش‌های دریافت شده، ۹۴۰مورد به عنوان متخلف، ۲ هزار و ۳۷۹ مورد غیر متخلف و ۱۲۵ مورد منجر به رضایت شاکی شده‌است.

وی در باره پرونده‌های تخلف گفت: این شکایت‌ها از صاحبان واحدهای صنفی به دلیل گران‌فروشی، انجام ندادن تعهدات در قبال مصرف کنندگان، کم فروشی و تقلب صورت گرفته است و با تشخیص تخلف و تشکیل پرونده،  برای ادامه مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی این استان معرفی شده‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر عنوان کرد: از مجموع شکایت‌های دریافت شده، ۲ هزار و ۳۴۵ مورد به صورت تلفنی، ۴۴۵ مورد کتبی، ۱۳۱ مورد با استفاده از سامانه الکترونیکی ۱۳۵ (تعزیرات حکومتی) و ۱۲۴ (سازمان حمایت) و تعداد ۴۰۳مورد نیز با مراجعه حضوری شکایت خود را مطرح کرده‌اند.

حسینی گفت: مردم بوشهر به منظور سرعت بخشی رسیدگی به حقوق مصرف کنندگان و مبارزه با انواع تخلفات صنفی، موارد تخلف که با آن روبرو می‌شوند را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت و یا  از طریق سامانه الکترونیکی www.۱۲۴.ir گزارش کنند تا پیگیری شود.

منبع: ایرنا

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !