یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

تسهیلات پروژه مسکن محرومین در بوشهر افزایش یافت

با درخواست بنیاد مسکن استان و مساعدت مدیر شعب بانک مسکن استان میزان تسهیلات پروژه مسکن محرومین در استان بوشهر افزایش یافت.

آخرین اخبار
۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حمید حیدری بریدی در نشستی مشترک با مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر با اشاره به پرداخت تسهیلات ساخت مسکن شهری اظهار داشت: در جهت کمک به خانه‌دار شدن اقشار کم درآمد و محروم، و رونق ساخت ساز در استان با همکاری بانک مسکن استان، سقف تسهیلات به ازای هر واحد از ۴۰ میلیون تومان به ۶۵ میلیون تومان افزایش یافت.

 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر خاطر نشان کرد: این پروژه‌ها در شهرستان‌های دیلم، دیر و کنگان در حال اجرا می‌باشند.

مدیر شعب بانک مسکن استان نیز در این نشست طرح مسکن محرومین را فرصتی مناسب جهت توسعه صنایع وابسته به ساخت و ساز و همچنین ایجاد اشتغال در سطح استان عنوان کرد.

عقیل زینلی بخوانی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با تسهیل‌گری صورت گرفته از سوی بانک مسکن استان و همکاری با بنیاد مسکن، در وقت معین این واحدها در اختیار مردم قرار گیرد.

وی تصریح کرد: در اجرای این پروژه‌ها تلاش خواهد شد بدلیل سوابق خوب بنیاد مسکن استان از نظر معماری و کیفیت در اجرا، واحدهای مقاوم و باکیفیتی در اختیار اقشار کم درآمد جامعه قرار گیرد.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !