سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

شمارش معکوس آبفای شهرستان بوشهر برای بهسازی کوچه‌های ناشی از حفاری

شرکت آبفا جهت آبرسانی در برخی از کوچه‌های سطح شهر بوشهر اقدام به حفاری کرد. رییس آب و فاضلاب شهرستان بوشهر برای چندمین بار به پایگاه خبری سپاس قول داد که حفاری‌ها در سطح شهرستان بوشهر در کمترین زمان انجام خواهد شد که این وعده به صورت شمارش معکوس پیگیری خواهیم کرد.

آخرین اخبار
۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر مدتی است در حال اچرای پروژه آّرسانی و تعویض خط لوله‌های فرسوده است تا مردم در فصل‌های گرم سال کمترین مشکل در حوزه آبرسانی داشته باشند.

برخی از پیمانکاران در اجرای پروژه ها به وعده خود عمل نمی کنند و بعداز اینکه اتصال آبرسانی انجام شد، بدون اینکه کوچه‌های حفاری اشده را آسفالت کنند؛ کار را تمام شده می دانند.

اگر یک شهر گردی نه در سطح استان، بلکه در محلات شهری مرکز استان داشته باشیم، کاملا قابل لمس است که شرکت های خدمات رسان بعداز انجام حفاری پروژه را به بدترین شکل ممکن رها می کنند.

شمارش معکوس آبفای شهرستان بوشهر برای بهسازی کوچه‌های ناشی از حفاری

علی پورقربان مدیرعامل آبفا استان بوشهر در گفتگو با سپاس در پاسخ به این موضوع، گفت: ترمیم آسفالت‌های تخریب شده ناشی از عملیات اجرایی برعهده آبفا است.

وی اظهار کرد: گذرهای اصلی در اولیت اول ترمیم و مرمت آسفالت‌ هستند و کوچه های فرعی در اولیت بعدی قرار دارد.

رییس آبفا استان بوشهر با بیان اینکه متأسفانه بعضی از گذرها و کوچه ها عملیات ترمیم و زیرسازی آسفالت آن به تأخیر افتاده است، افزود: بعد از اینکه کار حفاری و مرمت لوله گذاری انجام می‌شود، محل حفر شده باید مدتی خاک بخورد و بعد از اینکه خاک‌ها نشست کرد در تعهد آبفا است که آسفالت ریزی را انجام دهد.

پور قربان تصریح کرد: عمدتاً آسفالت ریزی انجام می شود ولی تقریباً ۲ هفته ای است که این عملیات به تعویق افتاد. پیمانکار جدید انتخاب شده است که  پیمانکار جدید ان‌شاءالله عملیات آسفالت ریزی مناطق حفاریی شده را انجام خواهد داد.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !