دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیمارستان پایگاه هوایی بوشهر به کمک بخش درمان استان بیاید/ پیگیری تجهیز و نوسازی بیمارستان امیرالمؤمنین(ع)

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با اشاره به انجام پیگیری برای تجهیز و نوسازی بیمارستان پایگاه هوایی بوشهر گفت: با توجه به شرایط کرونایی، بیمارستان پایگاه ششم شکاری بوشهر باید به کمک بخش درمان استان بیاید.

آخرین اخبار
۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم جمیری در نشست با فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر؛ عامل اصلی ناکارآمدی و مشکلات را مدیریت غلط دانست و اظهار داشت: رمز موفقیت ما مدیریت صحیح و کارآمد و به تعبیر مقام معظم رهبری شجاعت توأم با تدبیر و حفظ روحیه جهادی و انقلابی با وجود تمام کمبودها است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه “امروز نیازمند روحیه جهادی و انقلابی حاکم بر نیروهای مسلح در جامعه هستیم” اذعان کرد: دشمن از روبه‌روشدن با نیروهای مسلح ما هراس بسیار دارد ولی به راه‌های دیگر امید بسته است و به دنبال روزنه‌ای برای نفوذ است.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با اشاره به تکمیل ظرفیت بیمارستان‌های بوشهر به دنبال شیوع موج جدید کرونا گفت: در دیدارها و مکاتباتی که با امیر موسوی فرمانده کل ارتش داشتم، برای تجهیز و نوسازی بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) پایگاه هوایی بوشهر برای افزایش توان درمانی استان بوشهر پیگیری شد.

جمیری با بیان اینکه “بیمارستان پایگاه ششم شکاری بوشهر باید به کمک بخش درمان استان بیاید” خاطرنشان کرد: در راستای یکسان سازی تعرفه‌های درمان و افزایش خدمات درمانی، به دنبال انعقاد تفاهم‌نامه میان نیروی هوایی مستقر در استان و شبکه بهداشت و درمان بوشهر هستیم، معاونت درمان وزارت بهداشت متعهد شده است که اگر مشکلات بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) بوشهر رفع شود، تجهیز این مرکز درمانی را بر عهده خواهد گرفت.

فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این پایگاه در استان بوشهر، گفت: حفظ روحیه ایثار و فداکاری راز موفقیت و پیروزی نیروی هوایی استان بوشهر در همه عرصه‌ها بوده است.

امیر خلبان علی‌اکبر طالب‌زاده با بیان اینکه در همه بحران‌ها در کنار مردم ایران و به خصوص مردم استان بوشهر خواهیم ایستاد و از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد، افزود: روزی اگر هواپیما هم در اختیار ما قرار نگیرد با چوب دستی جلو دشمن خواهیم ایستاد و از کیان جمهوری اسلامی و سنگری که به ما سپرده شده دفاع خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: ما در پایگاه هوایی ششم شکاری بوشهرآمادگی لازم برای  هرگونه هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی برای خدمات رسانی به مردم بوشهر به‌ویژه در حوزه درمان را اعلام می‌داریم.

طالب‌زاده از آمادگی پایگاه هوایی بوشهر برای پذیرش اورژانس هوایی در فرود بالگرد بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) خبر داد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !