شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۷۱۵ میلیارد تومان موافقتنامه برای اجرای طرح‌های عمرانی استان بوشهر مبادله شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بوشهر از مبادله ۷۱۵ میلیارد تومان موافقتنامه برای اجرای طرح‌های عمرانی استان خبر داد و گفت: با این اعتبار یک‌هزار و ۴۰۳ پروژه در شهرها و روستاهای بوشهر اجراء می‌شود.

آخرین اخبار
۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

علی درویشی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر با تشریح فرایند لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: رویکرد این لایحه بودجه در ۶ محور شامل تقویت و حمایت از تولیدات داخلی، صادرات غیرنفتی، مقابله با شیوع کرونا، کاهش آثار منفی اقتصادی و تکمیل طرح‌های عمرانی است.

وی، اصلاح ساختار بودجه، رفع موانع تولید، کسب و کار و توسعه مشارکت‌های بخش خصوصی را از دیگر شاخص‌های لایحه بودجه دانست و بیان کرد: برای  پرداخت بدهی‌های دولتی به بخش خصوصی غیردولتی راهکارهای مناسبی برای تهاتر لحاظ شده است که باید از این فرصت استفاده شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر با تاکید بر تسریع از مبادله موافقتنامه برای اجرای طرح‌ها خاطر نشان کرد: تاکنون به مبلغ ۷۱۵ میلیارد تومان موافقتنامه مبادله شده است که ۳۰۴ طرح و یک‌هزار ۴۰۳ پروژه  را در بر می‌گیرد.

درویشی با بیان اینکه موافقتنامه ۸۵ درصد اعتبارات عمرانی مبادله شده است گفت: تکمیل طرح‌های نیمه تمام در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

وی، با بیان اینکه طرح‌های  فصل آب، سد سازی، راهسازی، خط ریلی، فاضلاب و زیرساخت‌های عمران شهری و روستایی را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: تکمیل مبادله موافقتنامه طرح‌ها بر‌اساس اعتبارات ابلاغی باید هر چه سریعتر انجام شود تا در زمان تخصیص، طرح‌ها با مشکل تامین اعتبار مواجه نشوند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !